ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bójka Triple’a H i Daniela Bryana, Zaręczyny divy, Nowa koszulka Paige i więcej!

03_LAYLA_02042013ca_776b.jpg

– Mimo, iż Daniel Bryan nie występuje obecnie w ringu, to skupia się On na promocji swojej książki.  W ostatnim czasie udzielił wywiadu dla Opie Radio, w którym zdradził fragment swojego dzieła mówiący o tym, że pewnego dnia o mało nie uderzył w twarz samego Triple’a H. 

Podczas jednej ze swoich licznych walk z Randym Ortonem, Danielson doznał chwilowego, lecz dość poważnego urazu stracenia czucia w obu rękach. Gdy Triple H dowiedział się o tym co dzieje się w ringu kazał sędziemu natychmiast przerwać walkę. Przez całą swoją karierę Bryan nie doświadczył czegoś takiego i wyjątkowo zdenerwowało to wrestlera.

„Gdy wróciłem do szatni byłem nabuzowany”. Wyznał Daniel Bryan w udzielonym wywiadzie. „Nie mogę powiedzieć, że stanąłem z Nim twarzą w twarz, bo jest dużo wyższy ale byliśmy ku temu bliscy. Aczkolwiek na bójkę obydwu Nam nie pozwoliło sumienie”.

– Layla, której nie widzimy ostatnio zbyt często w telewizji zaręczyła się. Jej wybrankiem została była gwiazda WWE – Ricky Ortiz. Para spotykała się ze sobą już przez jakiś czas jeszcze przed krótką karierą Ortiza w WWE. Tak za pomocą twittera Layla ogłosiła dobre wieści:

– WrestlingDVDNetwork.com. ogłosiło, iż na okładce DVD oraz Blu-Ray WWE Battleground 2015 znajdzie się Brock Lesnar oraz WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins.

– Na koniec przedstawiamy najnowszą koszulkę Paige, którą można zakupić na WWE Shop.com: