ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bo Dallas kontuzjowany, Hogan w Reality Show? WWE Network w Wielkiej Brytanii i więcej

BoDallas2
– Na stronie WWE.com pojawił się wpis dotyczący Bo Dallasa. Federacja podaje, że Bo Dallas doznał urazu lewej nogi i będzie pauzował od 6 do 8 tygodni.

– Usługa WWE Network jest już po części dostępna w Wielkiej Brytanii. Serwis jest dostępny na komputery osobiste, Ipady oraz na Smartfony. Pod koniec miesiąca WWE Network ma być dostępne na pozostałych platformach w Wielkiej Brytanii, w tym na X-Boxie oraz Playstation.

– Możliwe, że następnymi walkami na Survivor Series będą:
1. Nikki Bella vs AJ Lee o tytuł Div.
2. Rusev vs Sheamus o tytuł mistrzowski Stanów Zjednoczonych.
3. Kilku drużynowa walka o pasy Tag Teamowe.
O następnych walkach z pewnością usłyszymy w najbliższych tygodniach.

– Portal The Mirror twierdzi, że producenci Reality Show I’am A Celebrity 2014 chcą Hulka Hogana w obsadzie show. Zdjęcia do tego programu rozpoczynają się w tym miesiącu. Póki co nie ma żadnej informacji potwierdzającej dołączenie Hogana do tego projektu telewizyjnego.

– Na koniec Top 10 WWE moves from October 2014.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778