ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Billy Graham: „Kofi na WrestleManii to zwykły żart”, Jakie były pierwotne plany na epizod SmackDown? Nowy członek 205 Live

– Podczas zeszłej nocy na SmackDown, Big E i Xavier Woods byli w stanie wygrać tag team Gauntlet Match, który otworzył przed Kofim Kingstonem drzwi do starcia na WrestleManii 35 przeciwko WWE Championowi – Danielowi Bryanowi.

Kofi świętował sukces z niemalże wszystkimi zawodnikami znajdującymi się na SmackDown. Jedyną osobą, której najwyraźniej ‚Kofimania’ nie trafiła w gusta, jest WWE Hall of Famer – Superstar Billy Graham, który opublikował na swoim Facebooku wypowiedź o Kingstonie. Graham nie był zachwycony obecną sytuacją. Nazwał Kingstona ‚145-pounds WWE Championem’, a na koniec pokusił się o stwierdzenie, że całe zamieszanie wokół zawodnika jest zwykłym żartem.

 

Czy WWE jast poważne?

Włączyłem dziś komputer i poszperałem trochę na stronach z wiadomościami o wrestlingu i co zobaczyłem? Kofi Kingston vs. Daniel Bryan w starciu o WWE Championship na Manii. Powiedziano, że Vince zamierza dać pas WWE Kofiemu Kingstonowi…… Cholera….. Ty… nie ja, będziesz miał 145 pounds Championa. Czy to przypadkiem nie był pomysł nowej Sr. Creative Lady Dany Warrior? Meltzer mówi, że awansowała na niezwykle wysoką pozycję w zespole kreatywnym i uczestniczy nawet w spotkaniach, na których są obecni tylko Vince, Triple H i Stephanie… Cholera… Jak stała się tak sprytna??? Mój przyjaciel Hannibal monitoruje stały spadek oglądalności Monday Night RAW. Spadek był ponownie podczas wieczoru w Bostonie, w poniedziałek, 25 marca. Stały spadek oglądalności telewizji. Przewiduję, że tegoroczna Mania będzie tak zła, że ​​w 2020 roku nie dojdzie do jej sprzedaży. Podekscytowanie zniknęło. Czy ktoś naprawdę jest zainteresowany? Och, jeszcze jedno. Chciałbym zobaczyć, jak Kofi będzie bronił swojego nowo zdobytego mistrzostwa WWE przeciwko Brockowi Lesnarowi. Świetna logistyka – człowiek, który waży dobre 65kg. To jest całkowitym żartem. – S.B.G.

 

– We wtorkowy wieczór na SmackDown Live – Charlotte Flair zmierzyła się z Asuką o Mistrzostwo Kobiet SmackDown. To był rewanż ich spotkania z WrestleManii 34. Ku zaskoczeniu, Charlotte po raz kolejny pokonała Asukę i tym samym zdobyła tytuł. Flair jest teraz ośmiokrotną mistrzynią. Pierwotnie planowano, że Ronda Rousey obroni Raw Women’s Championship przeciwko Charlotte i Becky Lynch w main evencie WrestleManii 35. Teraz w meczu są dwie mistrzynie. W najnowszej edycji Wrestling Observer Radio Dave Meltzer wyjawił, że zwycięstwo Charlotte wcale nie było wcześniej planowane. Pierwotne plany na ten tydzień dotyczyły Mandy Rose, która miała stawić czoła Carmelli, Naomi i Sonii Deville, aby zmierzyć się z Asuką na WrestleManii 35. Meltzer powiedział, że Vince McMahon najwyraźniej odrzucił plany dotyczące kobiecego Fatal Four Way Matchu przed samym SmackDown, ponieważ McMahon nie chciał, aby Asuka stawiała czoła zwycięzcy tego meczu ze względu na zwykły brak zainteresowania jej postacią.

– W powyższym filmie WWE 205 Live Drake Maverick ogłasza Oney Lorcana najnowszym członkiem dywizji WWE Cruiserweight. Lorcan od teraz będzie działał zarówno na 205 Live, jak i w WWE NXT.

WWE Universe, tu dyrektor generalny 205 Live – Drake Maverick. Powiedziałem na początku roku, że zobaczycie nowe twarze na 205 Live. Dodaliśmy Humberto Carrillo do dywizji Cruiserweight, a teraz z dumą ogłaszam, że Oney Lorcan będzie nie tylko rywalizował w NXT, ale także w 205 Live w lidze Cruiserweight. On jest podekscytowany tą olbrzymią szansą i ja również.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778