ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Prezes NWA o kupnie tej federacji, Bray Wyatt ucieka spod ringu po RAW, Nakamura na plakacie Backlash

– Shinsuke Nakamura pojawił się na oficjalnym plakacie Backlash. Podczas tej gali ma nastąpić jego ringowy debiut. Zawalczy on z Dolphem Zigglerem. Warto zauważyć, że WWE po raz kolejny używa przy Japończyku pseudonimu „The Artist”, co może oznaczać, że odchodzą od nazwy „The King of Strong Style”.

– Wokalista zespołu The Smashing Pumpkins Billy Corgan zakupił legendarną federację NWA. Do tej sytuacji odniósł się na facebooku prezes National Wrestling Alliance, Bruce Tharpe. Wydał on oświadczenie, które możecie odczytać poniżej:

Jestem bardzo podekscytowany przyszłością National Wrestling Alliance.

Jak każdy wie – Billy Corgan i ja przystaliśmy na umowę dotyczącą jego nabycia NWA. Ta decyzja nadeszła po wielu tygodniach negocjacji i przemyśleń.

Co prawda Billy Corgan jest kimś nowym w świecie wrestlingu, ale za to jest prawdziwym człowiekiem sukcesu jeśli chodzi o biznes i NWA ma do niego ogromny szacunek oraz poważanie. Kompletuje on również bardzo silny zespół.

Z kapitałem i zmysłem do biznesu który przynosi Billy Corgan, jestem pewien, że ma te umiejętności, aby wznieść NWA na wyższy poziom. Obiecałem zrobić wszystko co w mojej mocy, by pomóc mu odnieść ten sukces. Proszę również was o dołączenie do mnie we wspieraniu nowej władzy NWA w przyszłości.

Nie opuszczam wrestlingu, ale po 4 latach na czele NWA planuję zrobić krok w tył i pozwolić komuś nowemu z prawdziwą pasją przejąć kontrolę nad tą wielką organizacją.

Dziękuję każdemu kto wspierał NWA przez wszystkie lata podczas moich rządów.

Kolejne miesiące będą naprawdę bardzo ekscytujące dla National Wrestling Alliance i przede wszystkim dla fanów!

– Do ciekawej sytuacji doszło po zakończeniu RAW. Jak się okazuje, Bray Wyatt nie teleportuje się z zaplecza do ringu. Ludzie zgromadzeni na arenie mogli zobaczyć jak wychodzi spod ringu i biegnie wzdłuż rampy aż do wyjścia. Całe zdarzenie zostało nagrane przez fana: