ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bilety na WrestleManię niemal wyprzedane! WWE pobije swój „rekord”?

wrestleMania-32-750x340-1457111958

Do najważniejszej gali roku pozostały już tylko 3 tygodnie, co za tym idzie popyt na bilety stał się coraz większy, co z kolei spowodowało, iż WWE niemal pobiło swój obecny „rekord” w sprzedaży miejsc.

Do zeszłego tygodnia sprzedały się aż 84 tysiące biletów, takie informacje podaje Wrestling Observer Newsletter. WWE zazwyczaj wystawia na sprzedaż dodatkowe miejsca krótko przed danym PPV, jednak ostateczna liczba wykupionych miejsc nie powinna przekroczyć 85 tysięcy.

Kwestia rekordu nie jest niestety jednoznaczna, WWE lubi bowiem zawyżać te statystyki. Za oficjalny rekord uznać powinniśmy SummerSlam 1992 na Wembley Stadion, gdzie publika liczyła 79,127 osób. Co ciekawe WrestleMania III, której publika często uznawana jest za największą w historii(„93,173” osób), tak naprawdę zawierała ich około 78 tysięcy.

Biorąc pod uwagę matematykę WWE i ich zwyczaj do zawyżania niektórych liczb, bardzo możliwe iż ogłoszone zostanie, jakoby na stadionie tegorocznej WrestleManii znajdowało się nawet ponad 100 tysięcy osób.

Tak z kolei Vince McMahon wypowiedział dla Orlando Sentinel na temat presji jaka towarzyszy chęci sprawienia by każda kolejna WrestleMania była lepsza od poprzedniej:

„Mogę powiedzieć że jest to duża presja. Każdego roku musisz przekroczyć swoje możliwości. W tym roku było ciężko, przez nieobecność Johna Ceny. Musieliśmy wymyślić coś świeżego i stworzyć rzeczy, których nigdy wcześniej nie widziano, a także zadbać o niespodzianki o których nie wie nikt z publiczności. Fani tego od nas oczekują.”

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778