ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Kolejna gwiazda głównego rosteru na stałe w NXT? Bilety na AEW All Out wyprzedane w 15 minut!

– Poniższy wpis zawiera spoilery z ostatnich tapingów NXT.
Wygląda na to, że kolejne gwiazdy głównego rosteru powrócą na stałe do NXT. Podczas wczorajszych tapingów, w trakcie których nagrano materiał na okres wakacji, doszło do powrotu do Żółtego Brandu Fandango, który uratował swojego tag team partnera sprzed kontuzji, Tylera Breeza, przed atakiem The Forgotten Sons, co może zwiastować nam w najbliższych tygodniach rywalizację Breezango vs. Forgotten Sons.

Na tapingach pojawili się także Apollo Crews i Killian Dain. Pierwszy z nich przegrał w starciu z Kushidą, z kolei drugi zaatakował Matta Riddle’a, co może świadczyć o feudzie między tymi panami.

Potencjalna karta NXT TakeOver: Toronto II:

1. NXT Championship Match
Adam Cole (C) vs. Johnny Gargano

2. NXT North American Championship Triple Threat Match
Velveteen Dream (C) vs. Roderick Strong vs. Pete Dunne

3. NXT Women’s Championship
Shayna Baszler (C) vs. Mia Yim

4. NXT Tag Team Championship Match
The Street Profits (Montez Ford & Angelo Dawkins) (C) vs. The Undisputed Era (Kyle O’Reilly & Bobby Fish)

5. NXT Breakout Star Tournament Final Match
Cameron Grimes vs. Jordan Myles

– Dziś do sieci trafiły bilety na AEW All Out. Gala, która odbędzie się 31 sierpnia w Sears Center Arena, została wyprzedana w 15 minut! Arena może pomieścić około 12 tysięcy osób, a zainteresowanie wyniosło ponad 60 tysięcy fanów wrestlingu. Na swoich social mediach Matt Jackson podziękował fanom, stwierdzając, że ci są niesamowici. Gratulacje właścicielom złożył Matt Hardy. Swoje pięć groszy oczywiście dorzucił Chris Jericho stwierdzając, że to dzięki niemu arena została wyprzedana, a AEW jest mu winne kolejne podziękowania. Dla przypomnienia – w karcie gali na razie są dwa pojedynki, czyli:

1. AEW World Championship Match
Chris Jericho vs. Hangman Page

2. Normal Match
Kenny Omega vs. Jon Moxley


[ZOBACZ TEŻ: BRAY WYATT NA NAJBLIŻSZYM RAW?!]


 

Tags:,
Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783