ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Big Show opowiada o niedawnym powrocie, jak długo będziemy go widzieli na RAW?

– Big Show rozmawiał ze Sports Illustrated oraz z ESPN.  Gigant opowiadał o niedawnym powrocie do WWE TV i dołączeniu do rywalizacji Samoa Joe i Kevin Owens kontra Seth Rollins i AoP. Z wywiadów dowiadujemy się, że dopiero 3 dni przed RAW WWE poprosiło go o wystąpienie w 6-man Tag Team matchu. W trakcie trwania Czerwonej Tygodniówki czekał przed areną w samochodzie z przyciemnianymi szybami i z kapturem na głowie. Gdy w pobliżu nie było nikogo, kto mógłby go zauważyć, przedostał się do budynku, by od razu ukryć się w prywatnej szatni.

Dave Meltzer uważa, że Big Showa nie będziemy oglądać zbyt długo, gdyż WWE chce, by Rey Mysterio dołączył do Owensa i Joe, gdy tylko zakończy spór z Andrade, z którym za tydzień zawalczy w Ladder matchu. Jednakże angaż Buddy’ego Murphy’ego w storyline może oznaczać zmianę planów i rozszerzenie feudu z 3 vs 3 na 4 vs 4, z udziałem zarówno Showa, jak i Mysterio.


[ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA MISTRZEM IMPACT WRESTLING, WRESTLER WWE OPUSZCZA SOCIAL MEDIA, BRAY WYATT CHCE POMÓC MATTOWI HARDY’EMU, LADDER MATCH O PAS MISTRZOWSKI NA NASTĘPNYM RAW!, KURSY BUKMACHERSKIE NA NIESPEŁNA 2 TYGODNIE PRZED ROYAL RUMBLE]