ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Big Cass o swoim odejściu z WWE!

– Kilka miesięcy temu świat wrestlingu obiegła szokująca informacja dotycząca zwolnienia Big Cassa z WWE.

 

Pierwsze nowinki na temat zwolnienia podawały, że powodem zwolnienia Cassa było złe zachowanie zawodnika na zapleczu – mowa tutaj o sytuacji po rozstaniu z Carmellą. Druga informacja podawała, iż były członek SAWFT złamał polecenia pracowników federacji i wyszedł poza skrypt podczas jednego z segmentów SmackDown LIVE.

Teraz jednak o całej sprawie wypowiedział się sam zawodnik:

Jeśli mam być szczery, popełniłem wiele błędów. Popełniłem wiele błędów w bardzo krótkim czasie. Zrobiłem pewne rzeczy, których nie powinienem był zrobić. Sądzę, że firma nie mogła na mnie polegać i nie mogła mi zaufać. Moim zdaniem, podjęli słuszną decyzję. To była właściwa decyzja, aby pozbyć się mnie w tym momencie – nie mówiąc, że nie wrócę – ale w tym momencie zdecydowanie podjęli słuszną decyzję. Każdy popełnia błędy, ale kiedy popełniasz tyle błędów w tak krótkim czasie, tracisz zaufanie ludzi i nie jesteś już wiarygodny.

 

Cass dodał również, że scena niezależna nie jest do końca jego światem z powodu spędzenia przez niego większości kariery w FCW i NXT. Chce wrócić do federacji McMahona i zobaczyć co ma ona jeszcze do odkrycia.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552