ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Beth Phoenix w HoF 2017? Triple H o wprowadzeniu Kurta Angle’a do „hali sław” oraz więcej!

bethpheonix

– Jak podaje PWInsider, mówi się o tym, że Beth Pheonix będzie kolejną osobą, która zasili grono tegorocznej edycji Hall of Fame.

Pheonix jest byłą mistrzynią WWE Divas oraz trzykrotną posiadaczką WWE Women’s title. Zawodniczka zakończyła swoją karierę pod koniec 2012 roku. Prywatnie jest żoną Adama „Edge’a” Copelanda, z którym ma dwójkę dzieci.

Póki co WWE oficjalnie ogłosiło, że Kurt Angle zostanie wprowadzony do Hall of Fame WWE. Według plotek w tym roku do HoF mają zostać wprowadzeni m.in: Diamond Dallas Page, William Regal, Rick Rude, Christian, Mike Rotunda (Irwin R. Schyster) oraz The Natural Disasters – John Tenta (Earthquake) i Fred Ottman (Typhoon).

– Będąc przy temacie wprowadzenia Kurta Angle’a do WWE Hof, to Triple H za pośrednictwem Twittera odniósł się do tego sukcesu złotego medalisty Igrzysk Olimpijskich z Atlanty:

Nigdy nie widziałem indywidualnego dostosowania się i sukcesu w tej branży w tak naturalny sposób. Z dumą witam Kurta Angle’a w WWE HoF.

– Sam Kurt Angle gościnnie wystąpi w dzisiejszym odcinku „Off The Top Rope” nadawanym na ESPN. Sam gospodarz dodał wpis na Twitterze z informacją, że jego program będzie gościć przyszłego WWE Hall of Famera:

– Na sam koniec filmik promujący wprowadzenie Kurta Angle’a do WWE HoF:

Komentarze