ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Becky nie chciała pracować z Sethem? WWE wróci do tradycyjnego brand splitu?

– Becky Lynch udzieliła kilku wypowiedzi dla talkSPORT. Zostałą ona zapytana między innymi o kolejne PPV wyłącznie dla kobiet oraz o współpracę z jej chłopakiem, Sethem Rollinsem.

O WWE Evolution 2:

Tak, zdecydowanie! Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że było to jedno z najlepszych PPV w całym roku. I nie jest to moja opinia, tylko fakt. Obejrzeliśmy też walkę roku, w której udział wzięłam ja.

Czy WWE Evolution 2 jest możliwe bez udziału Rondy Rousey?

Oczywiście, a dlaczego nie? Sądzę, że mamy wystarczająco silną dywizję kobiet, wystarczy że będzie story i pozwolą nam działać w ringu. I tyle mam do powiedzenia.

O współpracy z Sethem Rollinsem:

Szczerze mówiąc, miałam pewne obawy. Nie chciałam, aby wszyscy ciągle mówili o naszym związku. Zależało mi, byśmy byli dwoma twardzielami, dwójką ludzi na szczycie walczącą ramię w ramię. Nie chciałam, aby co 5 minut pojawiały się przypomnienia, że to Seth jest chłopakiem Becky, a Becky dziewczyną Setha. I oczywiście tego nie było. WWE okazało się mistrzami subtelności… Więc tak, dlatego pojawiały się te obawy. Ale gdy teraz o tym myślę, to wyszło ok. Podeszłam do tego w ten sposób, że po prostu damy dobrą walkę, że będzie to świetne starcie. Nie ważne co podłożysz pod nogi moje i Setha, pokażemy prawdziwą pasję i nic nas nie powstrzyma. A w kontekście związku, który znalazł się w samym centrum… nie byłam tego fanką. Nie na tym mi zależało i nie chciałam tego. Chciałam pracować z Sethem bo jest najlepszy w tym biznesie – poza mną oczywiście. Praca z nim była niesamowita. On jest absolutnie najlepszy.

– Brad Shepard donosi, że WWE powróci do tradycyjnego formatu brand splitu. Dzika karta ma zostać zniesiona, a początki tego już po SummerSlam. Jednak zniesienie dzikiej karty ma nie odbywać się na zasadzie storyline’u, a po prostu zostać zamiecione pod dywan, po cichu. Zarówno pracownicy, jak i wrestlerzy mają uważać tę zasadę za kompletnie nieporozumienie. Żródło dziennikarza dodało, że WWE w ten sposób nie osiągnie tego samego co udało im się z Lynch i Rousey. Jeśli WWE nadal chce, aby Survivor Series było jedynym wydarzeniem kiedy RAW i SmackDown walczą przeciw sobie, wtedy dzika karta musi zostać zniesiona. Na dodatek mówi się, że Fox, na którym od października będzie można oglądać SmackDown Live, nie jest zainteresowane pojawianiem się jego zawodników również  na USA Network, gdzie w poniedziałkowe wieczory transmitowana jest Czerwona Tygodniówka.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552