ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Becky Lynch w MMA?, Rousey i Natalya poszły na żywioł, Matt Riddle lubi dużych mężczyzn

– Becky Lynch wykorzystała przerwę świąteczną, by odbyć specjalny trening.

Gdy reszta dywizji ma przerwę i maluje sobie nawzajem paznokcie, The Man jest z powrotem w Dublinie uczyć się i trenować, pracować i poprawiać. 1% szans Ronnie (Rondy Rousey – przyp. red.) na pokonanie mnie przepadł. Moim Świętem będzie rozwalenie tego małego dziwadła w 2019.

Mężczyzna widoczny na zdjęciu z Becky to John Kavanagh – trener irlandzkiej gwiazdy MMA, Connora McGregora. Kavanagh pomagał Lynch przygotować się do walki z Rondą Rousey.

https://www.instagram.com/p/Brp1DVuH_kQ/?utm_source=ig_embed

Właśnie skończyłem wymagającą sesję z The Man Becky Lynch. Skupiliśmy się na obronie przed armbarem i pewnych podstępnych rzutach przeciwnikiem. 2019 będzie jej rokiem

[ZOBACZ TAKŻE: 5 wymarzonych powrotów do WWE w 2019 roku (felieton)]


– Zagraniczne źródła donoszą, że walka Rondy Rousey z Natalyą na ostatnim RAW odbyła się bez przygotowania. Świąteczny epizod został nagrany tuż po zeszłotygodniowym epizodzie, na którym Natalya wygrała Gauntlet match. Nie było przez to czasu na przećwiczenie przez zawodniczki przebiegu walki, co do tej pory Rousey robiła ze swoimi rywalkami. RAW Women’s Champion i jej przyjaciółka stanęły zatem do ringu jedynie po szybkim zaznajomieniu się ze skryptem. Dzięki wielu wspólnym treningom i wzajemnemu zaufaniu, pojedynek obył się bez błędów i wyszedł całkiem dobrze.

– Kilka dni temu pisaliśmy, że Matt Riddle był gościem podcastu Edge’a i Christiana „E&C’s Pod of Awesomeness”, w którym zapowiadał możliwość występu w Royal Rumble matchu. W tym samym podcaście zawodnik NXT poruszył temat innych wrestlerów i swoich ulubionych rywali.

Tym, który się wyróżnia, jest Aleister Black. Walczyłem z nim w EVOLVE, kiedy był Tommy’m Endem, w moim pierwszym roku w EVOLVE. Myślę, że moglibyśmy mieć szaloną walkę.

Ja i Kyle O’Reilly walczyliśmy po całym świecie. Wykonywaliśmy dobrą robotę. Walczyłem z Keithem Lee. Lubię walczyć z większymi facetami, bo mogę przyłoić im mocniej. Oni mogą oddać i mi to nie przeszkadza. Niewielu dużych gości jest w tej chwili w top 5 pretendentów do tytułu. Lars był w NXT, ale teraz idzie w górę. Tak samo Heavy Machinery. Nie miałbym nic przeciwko zrobieniu tego z Big Dozem (z Otisem Dozoviciem – przyp. red.).