ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Becky Lynch ostro do Charlotte, Donald Trump z urodzinowymi życzeniami dla Vince’a McMahona, Co myślą fani na temat mistrzostwa Universal?

– W tym tygodniu, podczas odcinka SmackDown, Becky Lynch nie była zbyt zadowolona z faktu, że ​​Charlotte wygrała WWE SmackDown Women’s Championship na SummerSlam.

Podczas swojej wypowiedzi Lynch powiedziała, że to ona ​​zasłużyła na miano nowej mistrzyni, co ostatecznie doprowadziło do pojawienia się na rampie Charlotte. Ze sceny Charlotte wykrzyczała do Becky, trzymając swój świeżo zdobyty tytuł: „Za to? Za to?” Zaistniała sytuacja doprowadziła do bójki pomiędzy paniami. Wczoraj Lynch dodała posta na Twittera, aby wyjaśnić, ile „to” dla niej znaczy. Wspomniała, że „to” oznaczało dla niej podróż po całym świecie po to, aby zostać zapaśniczką, podczas gdy Charlotte „grała w siatkówkę i się opalała”.

– Jak wiadomo, 24 sierpnia Vince McMahon skończył 73 lata. Z tej okazji prezydent USA Donald Trump złożył zarządcy WWE serdeczne życzenia. Winszował mu, nazywając Vince’a „jednym z największych”.

– Na oficjalnej stronie WWE pojawiła się ankieta z zapytaniem: „Kto jest następną supergwiazdą, która zasługuje na to, aby otrzymać szansę na tytuł Universal?” W chwili pisania tego tekstu wyniki są następujące:

  • Bobby Lashley (40 procent);
  • Drew McIntyre (27 procent);
  • Kevin Owens (18 procent);
  • Elias (11 procent);
  • Dolph Ziggler (5 procent);