ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Becky Lynch nie zawalczy na No Mercy!

becky-lynch-alexa-bliss

Wczoraj późnym wieczorem informowaliśmy was o możliwej kontuzji aktualnej mistrzyni kobiet SmackDown. Jak donosi Dave Meltzer, do kontuzji rzeczywiście doszło i Becky Lynch nie będzie broniła swojego pasa na dzisiejszej gali WWE No Mercy.

Meltzer zaznaczył, że nie wiadomo kiedy doszło do tej kontuzji, póki co nie wiemy także co to za kontuzja i jak długo Lynch będzie musiała pauzować. Zawodniczka swoją ostatnią walkę stoczyła na SmackDown Live, gdzie razem z Nikki Bellą przegrała swoją walkę przeciwko Alexie Bliss oraz Carmelli.

WWE nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia na temat urazu zawodniczki, nie wiemy więc kto miałby zastąpić ją w walce przeciwko Alexie Bliss.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778