ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Becky Lynch na Twitterze, Naomi o Romanie Reignsie, Dlaczego Cedric Alexander nie dostanie rewanżu o WWE Cruiserweight Championship?

– Ronda Rousey znalazła się na szczycie tegorocznej listy Pro Wrestling Illustrated „Women’s 100”. Alexa Bliss, Charlotte Flair, Io Shirai, Asuka, Shayna Baszler, Carmella, Nia Jax, Mayu Iwatani i Kairi Sane zajęły miejsce w pierwszej dziesiątce.

Okres oceny obejmował dni od 1 października 2017 roku do 30 września 2018. Becky Lynch, która wygrała mistrzostwo kobiet SmackDown od Charlotte Flair na Hell In A Cell, na kilka tygodni przed końcem okresu oceny, zajęła 11 miejsce. Becky na Twitterze wyjawiła seoja ocenę na ten temat.

Jedynym sposobem, w jaki powinnam być „11”, jest pytanie: W skali 1 do 10, jak bardzo gorąca jest teraz w Becky Lynch?

– Od czasu, gdy Roman Reigns ogłosił, że ponownie zmaga się z białaczką, społeczność zapaśnicza wykazała poparcie dla byłego mistrza WWE Universal Champion. Wielu wrestlerów i gwiazd WWE również publicznie okazało swoje wsparcie dla Reignsa. Gwiazda WWE – Naomi, wypowiedziała się na temat Reignsa podczas ostatniego odcinka The Apter Chat z Billem Apterem.

Zawsze jest inaczej, kiedy trafia do domu. Jako rodzina, jest to coś, o czym wiedzieliśmy, ale też było to coś, o czym mieliśmy nadzieję nigdy więcej nie usłyszeć. Roman musi drugi raz stawić czoła białaczce, ale jest wojownikiem i wiemy, że będzie w porządku, wiemy, że znów będzie walczył z tą chorobą dopóki nie wygra. Mam nadzieję, że wie, jak bardzo wszyscy go kochamy i wspieramy. Wszystko co mówili fani jest bardzo wzruszające. Mam tylko nadzieję, że wie, że ma nasze wsparcie i że zawsze z nim jesteśmy.

Nasza redakcja przystąpiła niedawno do akcji charytatywnej „Wrestling Vs. Cancer” zapoczątkowaną przez kanał YouTube „What Is Wrestling”. Cała miesięczna zbiórka pieniężna ma na celu uzbieranie oraz przekazanie funduszy na walkę z leukemią, nowotworem wszystkim znanym pod nazwą białaczka. Więcej informacji pod tym linkiem.

– Cedric Alexander i jego walka rewanżowa z WWE Cruiserweight Championem – Buddym Murphym nie została ogłoszona, ale storyline jest taki, że ​​dyrektor generalny WWE 205 Live Drake Maverick ma wrażenie, że ​​Cedric nie jest gotowy na rewanż, ponieważ przegrał trzy pojedynki. Drake powiedział Cedricowi, że dostanie rewanż, kiedy będzie gotowy, ponieważ gdyby mu go teraz dał, nie byłoby to w porządku w stosunku do reszty dywizji. Filmik z tego segmentu można zobaczyć poniżej.