ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Becky Lynch kontuzjowana? Debiut Noama Dara na Raw oraz więcej!

beckyhot

– Niektóre źródła podają, że mistrzyni kobiet SmackDown, Becky Lynch, nie będzie broniła swojego mistrzostwa przeciwko Alexie Bliss na jutrzejszej gali WWE No Mercy. U zawodniczki wykryto podobno uraz, który wykluczyć może ją z walk do końca października. W razie potwierdzenia tej informacji będziemy was informować na bieżąco.

– Według raportu ze strony PWInsider uczestnik turnieju Cruiserweight Classic Noam Dar zadebiutuje na Monday Night Raw już w ten poniedziałek. Dar będzie pierwszym wrestlerem izraelskiego pochodzenia pracującym na wiodącym show.

– W kolejnej zapowiedzi 2 odcinka Total Bellas możemy zobaczyć trening Brie Bella oraz Lany w WWE Performance Center. Zawodniczki przygotowywały się do walki Team Total Divas vs. Team Bad & Blonde, która odbyła się na WrestleManii 32. Było to ostatnie starcie Brie w jej karierze zawodowej wrestlerki.

– Wcześniej informowaliśmy was o 36 urodzinach mistrza Interkontynentalnego The Miza. Życzenia z tej okazji złożył mu na Twitterze sam Vince McMahon:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552