ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Becky Lynch jest w ciąży i wakuje pas, Nowa mistrzyni kobiet RAW, Wyniki czerwonej tygodniówki i więcej

– Przegląd newsów po Monday Night RAW rozpoczynamy od sytuacji związanej z RAW Women’s Championship.

– RAW otworzyła RAW Women’s Champion Becky Lynch, która jednak nie miała ze sobą pasa, a walizkę Money in the Bank. Becky zapowiedziała, że nie będzie jej przez długi czas. Następnie pojawiła się Asuka, a więc zdobywczyni walizki. Becky poinformowała Japonkę, że wczorajsza walka nie była o walizkę, ale o tytuł kobiet czerwonego brandu. Od teraz Asuka jest RAW Women’s Champion. Staje się tak, ponieważ Becky jest w ciąży! Na zakończenie segmentu Asuka pogratulowała Becky, podobnie jak wiele osób na zapleczu.

– W kwestii wyjaśnienia oznacza to, że Asuka nie jest już posiadaczką walizki, a mistrzynią i WWE uznaje to jako sukcesywny cash-in. Jest to pierwszy tytuł kobiet RAW dla Japonki, jednakże ta wcześniej posiadała już tytuł kobiet NXT, SmackDown i Tag Team. Oznacza to, że Asuka została drugą po Bayley mistrzynią kobiet Grand Slam. Z kolei panowanie Becky Lynch z pasem dobiegło końca po 398 dniach i było szóstym najdłuższym pojedyńczym reignem w historii, jeżeli chodzi o kobiety. Irlandkę wyprzedziły tylko: Fabulous Moolah (10 170 dni z pasem WWF Women’s), Asuka (522 dni z pasem NXT Women’s), Rocki’n Robin (501 dni z pasem WWF Women’s), Sensational Sherri (440 dni z pasem WWF Women’s) oraz Shayna Baszler (416 dni z pasem NXT Women’s)

– Poniżej dostępne są wyniki Monday Night RAW:

1. NO DQ Match
Bobby Lashley pokonał Humberto Carillo

2. Normal Match
Angel Garza
pokonał Akirę Tozawę

3. Champion vs. Champion Match
WWE Champion Drew McIntyre pokonał United States Championa Andrade

4. Tag Team Match
The Iiconics (Billie Kay & Peyton Royce
pokonały WWE Women’s Tag Team Champion Alexę Bliss & Nikki Cross

5. Six Man Tag Team Match
R-Truth & Ricochet & Cedric Alexnader pokonali Shane’a Thorne’a, Brendana Vinka i MVP

6. Tag Team Match
Rey Mysterio & Aleister Black
pokonali przez dyskwalifikację Setha Rollinsa & Murphy’ego

7. Normal Match
Shayna Baszler pokonała Natalyę

– WWE prawdopodobnie ponowie rozważa poluźnienie restrykcji związanych z rodzielnością brandów i wkrótce możemy się spodziewać wrestlerów SmackDown na RAW, jak i odwrotnie. Pierwszą taką sytuację mieliśmy już dzisiaj kiedy Alexa Bliss i Nikki Cross ze SmackDown pojawiły się na RAW. W tym jednak wypadku mogły one tak zrobić, gdyż mistrzostwa tag teamowe kobiet, których panie są posiadaczkami są między brandowe i mistrzynie mogą się pojawić w każdym barndzie. Natomiast w przyszłym tygodniu będziemy mieli taki pierwszy przypadek, który będzie zapoczątkowywał nową regułę. Otóż po swojej walce WWE Champion Drew McIntyre wyzwał do walki na następnym RAW reprezentanta SmackDown Kinga Corbina i ten pojedynek został już oficjalnie zapowiedziany na przyszły tydzień. Oprócz tego w przyszłym tygodniu zobaczymy pojedynek o wyżej wspomniane tytuły tag teamowe kobiet pomiędzy Alexą Bliss i Nikki Cross, a The Iiconics.

– Podczas Money in the Bank zapowiedziana została zapowiedziana kolejną galę PPV. 14 czerwca odbędzie się Backlash. Będzie to powrót tej gali po roku przerwy, ponieważ w zeszłym roku została ona zastąpiona przez Stomping Grounds. Prawdopodobnie odbędzie się ona w Performance Center, choć nie można w niej wykluczyć udziału ograniczonej liczby publiczności, gdyż gubernator stanu Floryda zapowiedział, że nie długo będzie mógł wypuścić widzów z ograniczonym rygorem sanitarnym. Choć nie potwierdzono jeszcze żadnej walki, to prawdopodobnie dojdzie na niej do walki pomiędzy Edgem, a Randym Ortonem, co zostało zasugerowane podczas RAW:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556