ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Becky Lynch jako wrestler roku 2018, Wielki pojedynek zapowiedziany na Royal Rumble, Kto wpadł na pomysł stworzenia The Fabulous Truth?

– R-Truth był ostatnio gościem w podcastcie Lillian Garcii Chasing Glory, gdzie wypowiedział się na temat „The Fabulous Truth” – teamu, który tworzy z Carmellą.

Truth stwierdził, że połączenie jego i Carmelli w parę na turniej Mixed-Match Challenge było świetnym rozwiązaniem.

Truth rozpoczął karierę zapaśniczą w 1999 roku. Zanim powrócił do rodzinnych korzeni i ponownie podpisał kontrakt z WWE, walczył w federacjach takich jak NWA i Total Non Stop Action Wrestling. Do jego osiągnięć zalicza się m.in. zostanie pierwszym afroamerykańskim mistrzem wagi ciężkiej NWA, utrzymywanie się blisko dwóch dekad w świetle reflektorów, a najnowsze z nich to zwycięstwo w Mixed-Match Challenge. R-Truth wyjaśnił, że ​​to on wpadł na pomysł, aby storzyć The Fabulous Truth.

Uwielbiam Carmellę. Oczywiście pomysł na zawiązanie pomiędzy nami współpracy to był mój pomysł. Po prostu nas połączyli i to się udało, to wszystko powstało w ciągu jednej nocy. W życiu przychodzi taki moment, w którym musisz poczekać, aż kości zostaną rzucone na ciebie. Zjedziesz to, albo zignorujesz to, a kiedy nadarzy się okazja musisz być gotowy. Moja kariera i moja postać były w punkcie, w którym ludzie z creative teamu nie wiedzieli, co z nią zrobić lub co ze mną zrobić czy gdzie mnie postawić. Moja postać jest tak zabawną postacią, że stanowi ona zupełnie inny element show, więc kiedy połączyli mnie i Carmellę, moją reakcją było jedynie „ok, teraz mam coś do zrobienia”. Nie tylko jest to dla mnie ważne, ale jest podwójną rozrywką. Carmella była ‚tą złą’, a od kiedy razem współpracujemy jest inaczej. Myślę, że na dzień dzisiejszy jesteśmy prawie jak Jay-Z i Beyonce profesjonalnych zapasów.

R-Truth wypowiadał się dobrze o Carmelli, mówiąc, że jest odpowiedzialna za większość kreatywnych pomysłów, z których korzystają. W przeciwieństwie do innych „dysfunkcyjnych zespołów”. Mężczyzna dodał też, że z Carmellą praca jest zawsze łatwa i przyjemna.

Jest naprawdę utalentowana i bardzo inteligentna. Wiele pomysłów, z których korzystamy, sama wymyśliła. Zazwyczaj jest tak, że ona rzuci jakiś pomysł i zapyta, czy coś mi się podoba, a moją reakcją jest: „wymyśliłaś to sama?”. To dobre! Potem dorzucam coś od siebie i super to nam wychodzi. Czasami możesz mieć partnera i może to być mały niewypał, bo okazuje się, że ktoś nie chciałby czegoś zrobić, ale ze mną i Carmellą jest inaczej, jest to takie łatwe i przyjemne.

 

– Dyrektor generalny WWE 205 Live – Drake Maverick ogłosił, że mistrz WWE Cruiserweight – Buddy Murphy, obroni swój tytuł w Fatal 4 Way Matchu podczas WWE PPV Royal Rumble, które odbędzie się 27 stycznia w Phoenix. Drake ogłosił następujące trzy mecze kwalifikacyjne, które odbędą się w ciągu najbliższych dwóch tygodni w 205 Live:

  •  Kalisto vs. Lio Rush;
  •  Akira Tozawa vs. Drew Gulak;
  •  Hideo Itami vs. Cedric Alexander;

Zwycięzcy tych meczów kwalifikacyjnych przejdą następnie do pojedynku na Royal Rumble, aby zakwestionować mistrzostwo Murphy’ego w Fatal 4 Way.

 

– CBS Sports ogłosił Becky Lynch wrestlerem roku 2018. ‚The Man’ opublikowała na Twitterze odpowiedź.

 

Na początku 2018 roku nie było mnie nawet w telewizji. Nigdy nie jesteś na samym dnie, nigdy nie jesteś wycofany. Wstań i walcz. Zamachnij się, nawet jeśli nie wiesz dla kogo i na kogo. Jeśli jesteś podobny do mnie, w końcu uderzysz głowę, która na to zasługuje, a cały świat to zauważy.

Wyrazem uznania CBS dla Becky Lynch były te słowa:

W roku pełnym oszałamiających wydarzeń, nikt nie wstrząsnął światem zawodowych zapasów bardziej niż Becky Lynch, która w ciągu ostatnich sześciu miesięcy zmieniła zarówno WWE, jak i sprawiła, że cały biznes stanął na głowie, nie tylko zdobywając serca i umysły fanów na całym świecie, ale robiąc to jako „The Man” w branży historycznie zdominowanej przez mężczyzn. 31-letnia Rebecca Quinn – w znacznym stopniu zmarginalizowana przez WWE w ciągu ostatnich dwóch lat, mimo że była faworytką fanów – stała się nie tylko najpopularniejszą supergwiazdą w firmie, ale także zmusiła ją do zmiany planów na największy pokaz nadchodzącego roku, WrestleManię 35 w Nowym Jorku i dlatego Lynch została wrestlerem roku 2018 CBS Sports.

Jak ona to zrobiła? Po prostu pokazując odnowioną pewność siebie i wywyższanie się, które zostało porównane do wszystkich, od Steve’a Austin’a poprzez Roddy’ego Pipera do Conora McGregora. W rzeczywistości porównania nie są sprawiedliwe dla Lynch i nie wyjaśniają, dlaczego teraz jest „The Man”. Lynch stała się po prostu najlepszą wersją siebie, złym tyranem, który walczy z konwencją egzorcując demony stworzone po dwóch latach trzymania się poza obrazem mistrzostw.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778