ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bayley wyzywa Charlotte, Seth Rollins vs Stone Cold, Ciekawe informacje z najnowszej książki Daniela Bryana

Daniel Bryan

– Podczas wczorajszego odcinka NXT do ringu powróciła Bayley. Po pokonaniu Emmy, zawodniczka wyzwała na pojedynek była Mistrzynię Kobiet NXT – Charlotte, jako że Bayley powiedziała, iż chce zostać nową posiadaczką tego tytuły, pokonanie Charlotte będzie kolejnym dowodem na to, iż zasługuje na ten tytuł. Mecz Bayley vs Charlotte odbędzie się na NXT 5 Sierpnia. 

– WWE2K16 opublikowało filmik z mistrzem WWE – Sethem Rollinsem w roli głównej. WWE World Heavyweight Champion wspomina w materiale o tym, że mimo faktu, iż to Stone Cold znajduje się na okładce, to właśnie Rollins jest najbardziej pożądaną postacią w całej grze. Dodatkowo były członek The Shield stwierdza, że w WWE2K16 Seth Rollins z łatwością pokonałby Steve’a Austina.

– Daniel Bryan wyznał w swojej najnowszej książce „YES! My Improbably Journey to the Main Event of WrestleMania.” wiele opowieści ze swojego życia prywatnego i tego co dzieje się za kulisami WWE.

Oto dwa ciekawe fakty wyciągnięte z książki, które udostępnił portal Fox Sports:

Vince McMahon nie był zadowolony, z tego że Bryan był wegetarianinem na początku swojej kariery.

„Mój pierwszy mecz na NXT przeciwko Chrisowi Jericho wyszedł bardzo dobrze i kiedy wróciliśmy na backstage, Y2J pochwalił mnie przed samym Vincem McMahonem oraz powiedział jak świetną robotę odwaliłem. Po wysłuchaniu, Vince odpowiedział w bardzo opryskliwy i odrażający sposób: „On? Przecież On nawet nie je mięsa! „

Bryan dowiedział się o tym, że wygra po raz pierwszy WWE World Heavyweight Championship na gali TLC, dopiero w dniu PPV. Wykorzystał On wtedy walizkę Money in the Bank na Big Showie.

„Z początku w ogóle nie zanosiło się na to, że będę występował na TLC, jednakże w ostatniej chwili zostałem wyznaczony do podpisywania autografów przed show, wraz z Kelly Kelly w Kmart’cie…po skończeniu tejże czynności udałem się do budynku, gdzie odbywała się gala i w zasadzie nie robiłem nic. Pisałem ze znajomymi i serfowałem po internecie(nawet sprawdzałem najlepszy wygląd papierowych samolocików), a potem dowiedziałem się że wykorzystam dzisiaj walizkę i zostanę nowym mistrzem.”