ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Bayley odnośnie draftu i obecnego celu, Kevin Owens o swoich tatuażach oraz więcej!

Bayley_bio
– Bayley, Mandy Rose, Nikki Glencross oraz Billie Kay ostatnio opowiadały o swoich koleżankach z NXT, które w najbliższych dniach zadebiutują na RAW oraz SmackDown.

Dodatkowo Bayley odniosła się o swojej przyszłych celach w WWE, „Skłamałabym, jeśli powiedziałabym, że nie chcę iść do RAW bądź SmackDown.” Zaznaczyła jeszcze, że chce powalczyć o NXT Womens Championship, aby zostać pierwszą w historii NXT dwukrotną mistrzynią kobiet na żółtej tygodniówce. Poniżej film z pełną rozmową Bayley i innych zawodniczek:

– W pierwszym odcinku drugiego sezonu „Superstar Ink”, którego gospodarzem jest Corey Graves, gościem był Kevin Owens. KO opowiadał o swoich tatuażach i o tym co każdy poszczególny znaczy dla niego. W czasie wywiadu Owens powiedział, że jest ogromnym fanem The Rocka, dlatego na ramieniu ma wytatuowanego byka. Całość możecie obejrzeć poniżej:

– Na koniec WWE Network Pick of the Week:

Komentarze

  1. Owens wyraźnie mówi, że jest wielkim fanem The Rock’a, ale to nie dlatego ma wytatuowanego byka. To przez jego znak zodiaku 🙂

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552