ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Battleground, Evan Bourne, Kolejny występ Punka odwołany?

– Battlegorund 2014 odbędzie się 20 lipca, na Florydzie.

– Evan Bourne pojawił się we wtorek w WWE Performing Center. W roli przypomnienia, kontuzja Evana została w pełni wyleczona, a zawodnik od dłuższego czasu jest gotowy aby powrócić do ringu.

CM Punk miał pojawić się w następnym tygodniu w programie Midnight, który jest emitowany prze Comedy Central.  Chris Hardwick, czyli prowadzący tego show, zapytany wczoraj o to czy występ CM Punka jest ciągle aktualny odpowiedział następująco: „it may not happen at this point”.

W związku ze zbliżającą się WrestleManią XXX WWE zaprojektowało koszulki z jej logiem i kilkoma gwiazdami wokół niego, wśród tych gwiazd pojawił się również CM Punk. Koszulki z wiadomych przyczyn mają zostać przerobione.

 

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778