ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Baron Corbin o swojej roli, Oryginalne plany na Larsa Sullivana

– Baron Corbin przejął rolę GM RAW po tym, jak Kurt Angle udał się na wakacje, i nieoczekiwanie bardzo dobrze sobie radzi.

W wywiadzie dla Bookera T, Corbin poruszył ten temat.

To jest bardzo ciekawe, że jednocześnie walczę i odgrywam rolę GM. Dostałem sporą odpowiedzialność i sobie radzę. Uważam nawet, że idzie mi lepiej niż ktokolwiek sądził. Myślę, że otworzyłem ludziom oczy na to co potrafię.

Obecnie RAW zalicza słabe wyniki, jednakże nie jest to spowodowane postacią Corbina.

– Bryan Alvarez w swojej audycji poruszał temat oryginalnego pomysłu na Larsa Sullivana.

To tak, oryginalnie filmiki promujące Larsa nie miały się pojawić aż do okolic po TLC. Chcieli jednocześnie, żeby fani pragnęli go na RAW i na SmackDown i to wszystko miało prowadzić do Royal Rumble, gdzie Sullivan podjąłby ostateczną decyzję.

Myślę, że Vince zobaczył promo i stwierdził ” Dawać go tu” i to wszystko zostało przyspieszone? Kto wie, w każdym razie może zadebiutować na TLC. Też nie jest to nic pewnego, bo nikt nie wie co planują. Równie dobrze mogą zrobić tak jak chcieli i promować to aż do Rumble. Zobaczymy.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552