ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Balor nie chce iść do głównego rosteru, The Rock na SummerSlam? Oraz więcej!

Finn-Balor
– Niedawno obecny mistrz NXT wystąpił w PodNasty Wrestling Podcast w celu promowania zbliżającego się NXT: Takeover.

Podczas rozmowy Balor został zapytany o przejście do głównego rosteru. Finn odpowiedział:
„To co robimy teraz w NXT jest przełomowe. Jest to rewolucyjne. Dla mnie to jest jak okres Renesansu w wrestlingu i chcę być nieodłącznym elementem w NXT. Nie chcę iść do głównego rosteru. Nie chcę zostać wzywany tam, więc rozmawiam o tym z władzami, ponieważ wierzę, iż my w NXT tworzymy coś razem. Spoglądamy za siebie i przypomina nam to okres ECW, które również było rewolucyjne i to jest coś w co chcę być włączony.”

– Jak twierdzi PWInsider elite pojawiły się spekulacje na temat pojawienia się The Rocka na SummerSlam 2015. Plotka pojawiła się po tym jak Roman Reigns odpowiedział na pytanie dotyczące pojawienia się The Rocka na najbliższym PPV dziennikarzowi FOX Sport. Kuzyn Johnsona powiedział wtedy, że chciałby mu powiedzieć, ale nie chce mu przekazywać czegokolwiek. Dodatkowo PWInsider zaznaczyło, że nie odbywają się żadne rozmowy na temat powrotu The Rocka na SummerSlam, jednakże jeśli WWE by planowało takie wydarzenie to niewiele osób by o tym wiedziało wyłączając Triple H’a, Stephanie McMahon, Vince’a McMahona i samego The Rocka.

– Podczas SummerSlam Weekend pojawi się Stone Cold Steve Austin. Prawdopodobnie będzie zaangażowany w promocję WWE 2k16.

– 10 najlepszych momentów z ostatniego SD:

– Na koniec zapowiedź The Undertakera na SummerSlam 2015:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552