ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Balor kontuzjowany, Czy Matt Hardy wróci do ringu? Oraz nowe twarze w Performance Center!

– Jak podaje WWE, Finn Balor jest niezdolny do walki.

Federacja nie podała jeszcze żadnej informacji na temat tego co dolega byłemu mistrzowi Universal. Przez kontuzję opuścił WWE Mixed Match Challenge, a jego miejsce zajął Apollo Crews. Pomimo rzekomego urazu, nadal jest zapowiadany na nadchodzącą galę TLC.

– Matt Hardy udzielił ostatnio wywiadu dla Wrestling Inc. Były mistrz drużynowy przyznał, że ogłosił emeryturę z powodu kontuzji, które musiał wyleczyć w tamtejszym czasie, lecz nie spodziewał się, że rehabilitacja zajmie aż tak mało czasu. Stwierdził, iż nie zna dnia w kalendarzu podczas którego powróci, jednak jego powrót nadejdzie prędzej niż pózniej.

– WWE rozpoczęło kolejny WWE Tryout. Pojawiły się już pierwsze nazwiska, które wezmą udział w kolejnych testach federacji:

Zawodniczka występująca na scenie niezależnej Penelope Ford – wystąpiła podczas PPV All In, wygrała NWA Women’s Champion Jazz podczas gali NWA 70.

Były zawodnik MMA Eric Spicely – występował w dywizji wagi średniej

NPCC Bodybuilder Courtney Lemmings – były amatorski gracz siatkówki, model oraz aktor

Były zawodnik futbolu w Uniwersytecie w Maryland Tehuti Miles – brał już udział w tryoutcie w Performance Center

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778