ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Backlash 2018 oficjalnie ogłoszone, Dean Ambrose kontuzjowany, Zawodnik WWE uderzony butelką wody przez fana!

– Dean Ambrose przeszedł badanie rezonansem magnetycznym, które wykazało uraz mięśnia trójgłowego w prawym ramieniu zawodnika.

Lekarz WWE, Dr. Chris Amann twierdzi, że były WWE Champion może mieć naderwany lub zerwany mięsień trójgłowy ramienia. Zdaniem doktora, Ambrose’a czeka operacja.

Z oficjalnych wiadomości wiadomo, że Dean był badany przez Dr. Jeffrey Dugas, chirurga ortopedę z Andrews Sports Medicine & Orthopaedic Center w Birmingham w stanie Alabama.

Na chwilę obecną nie wiadomo ile czasu będzie pauzował Ambrose.

Warto zaznaczyć, że jest to pierwsza poważniejsza kontuzja Deana podczas jego pobytu w WWE.

– Podczas wczorajszego SmackDown Live zostało oficjalnie potwierdzone, że w przyszłym roku powróci gala Backlash. Podobnie jak i w tym roku Backlash 2018 będzie miało miejsce w maju, a konkretnie 8 maja w Newark, NJ.

– W czasie trwania wczorajszego 205 Live, jeden z zawodników Fioletowego Rosteru został rzucony butelką wody. Mowa tutaj o Kalisto, który po wygranym przez dyskwalifikację pojedynku tag teamowym znajdował się poza ringiem. Kalisto wraz z Grand Metalikiem wygrali z Brianem Kendrickiem i Jackiem Gallagherem. Poniżej możecie zobaczyć moment, w którym Kalisto został trafiony butelką:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552