ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Backlash 2017 – wyniki


Kickoff:
Aiden English vs Tye Dillinger

Zwycięzca – Tye Dillinger

Main Card:

1. Shinsuke Nakamura vs Dolph Ziggler
Główną kartę otwiera starcie, które miało potencjał zostać showstealerem. Jako pierwszy w ringu pojawił się Ziggler, po chwili dołączył do niego Nakamura, dla którego było to pierwsze starcie w Main Rosterze WWE. Walka rozpoczęła się „grzecznie”. W pewnym momencie Dolph spoliczkował japońską supergwiazdę. Od tego momentu pojedynek zaczął nabierać tempa. Nie zabrakło klasycznych prowokacji Nakamury.
Ziggler kopie Shinsuke w kolano i wykonuje swoje klasyczne DDT. Przygotowuje sie do wykonania superkicka, ale Nakamura nie daje się trafić. Zigzag, Shinsuke kickoutuje, chwilę później otrzymuje potężny superkick w tył głowy. Po raz kolejny unosi bark do góry. Dolph pluje w twarz Nakamurze czym rozwściecza Japończyka. Parę minut później Ziggler leży nieprzytomny w ringu, a Shinsuke świętuje swoje pierwsze zwycięstwo w Main Rosterze.
Zwycięzca – Shinsuke Nakamura

2. The Usos(c) vs Breezango o pasy Tag Team
Breeze pojawia się w ringu ubrany jak woźny, uzbrojony jest w mop. Po tym jak Jey wyrzuca go z ringu pojawia się w stroju… babci.
Jey przez przypadek wykonuje superkick na swoim bracie, przez co daje Tylerowi możliowść wykonania finishera. Jimmy kickoutuje. Chwilę później to Fandango otrzymuje superkick.
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie tag team – The Usos

3. Baron Corbin vs Sami Zayn
Zayn był bity, kopany i rzucany z jednego końca ringu na drugi, ale się nie poddawał i co jakiś czas odpowiadał ogniem. Tym razem jednak Sami nie przegrywa. Udaje mu się trafić Corbina Helluva kickiem czym zapewnia sobie zwycięstwo.
Zwycięzca – Sami Zayn

Mahal pojawia się na zapleczu. Mówi, że ludzie w Chicago to hejterzy i że zdobędzie dziś pas.

4. Carmella, Tamina, Natalya w/James Elsworth vs Becky Lynch, Charlotte, Naom(c)
Wygrywają Carmella, Tamina, Natalya, po tym jak ta ostatnia zmusza Becky Lynch do odklepania

5. AJ Styles vs Kevin Owens(c) o pas Stanów Zjednoczonych
Pięknie sprzedana kontuzja przez Stylesa.
Zwycięzca i nadal panujący mistrz Stanów Zjednoczonych – Kevin Owens

6. Erick Rowan vs Luke Harper
Początek walki należał do Rowana, ale po tym jak nie trafił Harpera splashem z trzeciej liny to Luke przejął kontrolę nad walką. Należy podkreślić, że walka miała bardzo dobre tempo. Przedziwny wpływ na Ericka ma jego maska, która zdawała się dawać mu siłę. Nie wystarczyło to jednak do pokonania Harpera, który Clotheslinem prawie urwał byłemu bratu głowę.
Zwycięzca – Luke Harper

7. Randy Orton(c) vs Jinder Mahal o mistrzostwo WWE
Jako pierwszy w ringu pojawił się pretendent. Zaraz po nim w kwadratowym pierścieniu zjawił się Orton, rzucił się na Jindera jeszcze przed gongiem. Były chanty „Let’s go Jinder! Jinder sucks!”, była nieudana próba wykonania RKO na początku. Orton co prawda kilka minut później wykonał swoją akcję kończącą, ale Jindera uratowali Bollywood Boyz wyciągając go z ringu. Orton zajął się pomagierami Maharadży, dając Mahalowi czas na regenerację sił. Jinder wykorzystał szansę, zaszedł Vipera od tyłu i wykonał swoją akcję kończącą.
Zwycięzca i nowy mistrz WWE – Jinder Mahal