ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Atrakcje najbliższego RAW, Nowy pojedynek w karcie Slammiversary

– Na poniedziałkowe RAW zapowiedziane zostały pierwsze atrakcje:

Wyłoniony zostanie pretendent do tytułu mistrzowskiego Stanów Zjednoczonych. W Fatal 5-Way Matchu zmierzą się Braun Strowman, The Miz, Ricochet, Cesaro i Bobby Lashley. Zwycięzca tego starcia będzie miał szansę odebrać tytuł Samoa Joe na Stomping Grounds.

Na show zjawi się SmackDown Tag Team Champion Daniel Bryan, który został wytypowany do pojawienia się na RAW dzięki zasadzie dzikiej karty.

Baron Corbin przedstawi sędziego specjalnego swojego pojedynku z Sethem Rollinsem na Stomping Grounds. Przypomnijmy, że na szali w tym starciu znajdzie się Universal Championship.

Dodatkowo na najbliższy epizod przewiduje się powrót Braya Wyatta, o czym pisaliśmy TUTAJ.

– Pozostając w temacie ostatniego punktu zapowiedzi, wyśmiał ją właśnie Seth Rollins. Oto co napisał na Twitterze Universal Champion:

Kapitan No Friends zamierza znaleźć kogoś jeszcze, kto  przejmie wymierzone w niego ciosy?

– Do karty Impact Wrestling Slammiversary XVII został dodany nowy pojedynek. Jest to starcie tag teamowe pomiędzy LAX a The Rascalz, gdzie na szali staną tytuły tag teamowe organizacji należące do tych pierwszych. Jest to czwarta walka tej gali. Wcześniej zapowiedziane zostały walki pomiędzy Brianem Cage’em a Michaelem Elginem (Impact World Championship Match), Richa Swanna z Johnnym Impactem (Impact X-Division Championship Match) oraz solowe starcie RVD z Moose’em.