ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Atrakcje na najbliższym SmackDown Live, WWE boi się AEW? i więcej!

– WWE zapowiedziało dwie atrakcje na najbliższe SmackDown Live.

Kontynuowana będzie promocja Money in the Bank Ladder matchu, ponieważ wszystkie gwiazdy z ramienia SmackDown Live, które występują w tym pojedynku, a więc Ali, Andrade, Randy Orton i Intercontinental Champion Finn Balor zmierzą się w Fatal 4-Way Matchu.

Oprócz tego odbędzie się kolejny epizod „Kevin Owens Show”, do którego KO zaprosił swojego rywala z Money in the Bank – WWE Championa Kofiego Kingstona. Na razie nie zostało potwierdzone, czy Kofi skorzysta z zaproszenia.

Już wcześniej potwierdzony został pojedynek Tag Teamowy kobiet, w którym Asuka & Kairi Sane (z Paige w narożniku) podejmą Mandy Rose & Sonyę Deville.

Z racji touru WWE po Europie SmackDown odbędzie się w londyńskiej O2 Arenie i zostanie wcześniej nagrane, by wyemitować je w porze normalnej transmisji w USA. Będzie to zarazem ostatnia tygodniówka przed galą PPV – Money in the Bank.


– Wygląda na to, że WWE boi się AEW!

Federacja bowiem wycofała swoją zawodniczkę – NXT UK Women’s Champion Toni Storm z show federacji STARDOM, które odbędzie się 16 maja w Korakuen Hall w Tokio, gdzie miała się zmierzyć z Beą Priestley. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Priestley podpisała kontrakt z All Elite Wrestling i WWE zwyczajnie bało się, że Storm przegra swoją walkę, co negatywnie wpłynie na PR federacji, a wzmocni AEW. Priestley zadebiutuje w AEW na gali Fight for the Fallen.


[ZOBACZ TEŻ: MAMA BECKY LYNCH OBIEKTEM POŻĄDANIA BIG E’EGOSTATUS LIO RUSHA, JEGO KONTRAKT I RELACJE Z SZATNIĄ WWE]


– Z dniem 21 maja WWE Network przestanie być dostępna na kilku wybranych sprzętach. Jest to spowodowane obawami o słabą jakość produktu, która mogłaby być spowodowana brakiem aktualizacji systemów tych urządzeń. Poniżej lista urządzeń, na których od wtorku za 2 tygodnie WWE Network nie będzie już działało:

  • Tablety Amazon Fire,
  • Apple TV (dotyczy urządzeń trzeciej generacji i wcześniejszych),
  • LG (2016 i wcześniejsze modele),
  • PlayStation3,
  • Samsung (2016 wcześniejsze),
  • Blu-ray players od Samsunga i Sony,
  • komputery z systemem Windows 10 (chodzi tu wyłącznie o aplikacje; użytkownicy komputerów z tym systemem będą dalej mogli korzystać z WWE Network w przeglądarce),
  • Xbox 360.

– Top 10 momentów z destrukcjami Setha Rollinsa: