ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Atrakcje dzisiejszego SmackDown, Rey Mysterio i Cain Velasquez zawalczą razem w ringu i więcej!

– WWE ogłosiło kolejną walkę Caina Velasqueza w tej federacji.

Podczas WWE Live Super Show w Meksyku, Velasquez zawalczy w tag team matchu w zespole z Reyem Mysterio. Na razie nie ujawniono ich przeciwników, natomiast wiadomo kiedy dojdzie do starcia. Odbędzie się ono w sobotę 30 listopada, a więc miesiąc po debiucie Caina w ringu WWE podczas Crown Jewel, gdzie zmierzy się z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Należy pamiętać też, że Velasquez ma jeszcze zobowiązania wobec AAA i to sama federacja ma zadecydować, kiedy były UFC Heavyweight Champion pojawi się na ich gali.

– Przed nami trzecie SmackDown na FOX. WWE zapowiedziało trzy walki oraz segment na dzisiejsze show:

  • Tydzień temu Bayley pokonała Charlotte Flair i po pięciu dniach odzyskała SmackDown Women’s Championship. Przypomnijmy, że zawodniczka zmieniła wygląd i theme song oraz zniszczyła swoje Bayley Buddies, a po walce stwierdziła, że publiczność może się pieprzyć. Swoje zachowania Bayley wyjaśni podczas Miz TV.
  • Roman Reigns po 396 dniach zawalczy ponownie o pas mistrzowski. Zmierzy się z Shinsuke Nakamurą o Intercontinental Championship. Czy Big Dog udowodni, że ring SmackDown to jego podwórko? A może jednak Nakamura zachowa tytuł?
  • To nie koniec atrakcji dla Bayley. Podczas dzisiejszego show zostanie wyłoniona nowa pretendentka do SmackDown Women’s Championship. Dojdzie do tego podczas Six Pack Challengu, w którym zmierzą się Carmella, Nikki Cross, Sonya Deville, Mandy Rose, Dana Brooke i Lacey Evans.
  • Osiem osób w ringu gwarantuje chaos. Tak będzie również w tym przypadku. 8 Man Tag Team Match – Big E & Xavier Woods & Heavy Machinery vs. Robert Roode & Dolph Ziggler & SmackDown Tag Team Champions The Revival.

 

– WWE poinformowało, że Akam i Rezar z AoP zostali przypisani do rosteru RAW. Jest to zatem piąty tag team w Czerwonym Brandzie. Wcześniej w trakcie draftu dostali się tam: RAW Tag Team Champions The Viking Raiders, Gallows & Anderson, Street Profits oraz Curt Hawkins & Zack Ryder

– Dave Meltzer wystawił oceny za zeszłotygodniowe walki. W zestawieniu znalazła się między innymi gala NJPW King of Pro Wrestling:

NJPW King of Pro Wrestling
Minoru Suzuki vs. Jushin Thunder Liger – ****
Will Ospreay (C) vs. El Phantasmo – **** i 1/2* – IWGP Junior Heavyweight Championship Match
Lance Archer vs. Juice Robinson – *** – IWGP United States Championship Match – nowy mistrz
Kota Ibushi vs. EVIL – **** i 1/4* – walka o prawo do pojedynku o IWGP Heavyweight Championship na Wrestle Kingdom 14
Kazuchika Okada (C) vs. SANADA – **** – IWGP Heavyweight Championship Match

AEW Dark
Kenny Omega vs. Joey Janela – **** i 1/4* – Unsanctioned Match

AEW Dynamite
Kenny Omega & Hangman Page vs PAC & Jon Moxley – **** i 1/4*

NXT
Pete Dunne vs. Damien Priest – ****

– Filmy z kanału WWE na YouTube:

– 5 rzeczy, których nie osiągnął Roman Reigns:

– Kolejny odcinek Where Are They Now. Tym razem WWE postanowiło zaprezentować Kelly Kelly:

– Walka pomiędzy Braunem Strowmanem a Romanem Reignsem z Great Balls of Fire 2017: