ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aktualizacja: Konto żony Kevina Owensa zhakowane?!

– Kevin Owens został usunięty z Live Eventów w Meksyku. WWE opublikowało krótki film, w którym Sami Zayn wyjaśnia powód absencji swojego najlepszego przyjaciela. Oficjalnym powodem jest spisek, który uknuł Shane McMahon, jednak prawda okazuje się być znacznie bardziej bolesna i szokująca. Karina Steen – żona Kevina podzieliła się za pośrednictwem Instagrama przykrymi wieściami. KO oraz Karina usunęli swoje konta na Instagramie, jednak w internecie nic nie ginie:

https://twitter.com/LeeJeffmosh/status/937814266052259845

Nie nauczyłam się po piątym razie.

Nie przepraszaj. Ufałam ci. Mój błąd, nie twój.

https://twitter.com/LeeJeffmosh/status/937814266052259845

Nie oznaczaj tego gównianego kłamcy.

„Już nie lol” (odpowiedź na pytanie „Wow to żona KO? Szczęściarz z niego”)

Jakiś czas temu Kevin i Karina ogłosili fanom, że właśnie przeżyli najtrudniejszy tydzień w ich życiu, który oficjalnie nazwany był „kryzysem rodzinnym”. Do sieci nie trafiły żadne szczegóły z tej sprawy, jednak teraz można domyślić się, że obie sprawy prawdopodobnie są ze sobą powiązane.

Aktualizacja: Karina Steen opublikowała kolejny komentarz w którym dowiadujemy się, że… jej konto uległo atakowi hakerskiemu. Hakerzy próbowali włamać się również na konto Kevina Owensa, jednak ten w porę zdążył je usunąć:

Ludzie, właśnie zobaczyłam co się stało, zostałam zhakowana. To podłe. Nic z tego nie jest prawdą! Wszystko jest w porządku!! Kevin usunął swoje konto, ponieważ ktoś próbował włamać się na niego, prawdopodobnie ta sama osoba, która włamała się na moje.

Sprawę skomentował także Kevin:

Media społecznościowe to szambo. Sposób w jaki niektórzy ludzie próbują zniszczyć życia innych ludzi bez konkretnego powodu jest szczerze przygnębiające. Mój Instagram zniknął ponownie, znowu i ludzie próbują zapolować również na moją żonę. To obrzydliwe. Nie muszę dodawać, że nigdy nie zrobiłbym tego mojej rodzinie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556