ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aktualizacja: Konto żony Kevina Owensa zhakowane?!

– Kevin Owens został usunięty z Live Eventów w Meksyku. WWE opublikowało krótki film, w którym Sami Zayn wyjaśnia powód absencji swojego najlepszego przyjaciela. Oficjalnym powodem jest spisek, który uknuł Shane McMahon, jednak prawda okazuje się być znacznie bardziej bolesna i szokująca. Karina Steen – żona Kevina podzieliła się za pośrednictwem Instagrama przykrymi wieściami. KO oraz Karina usunęli swoje konta na Instagramie, jednak w internecie nic nie ginie:

https://twitter.com/LeeJeffmosh/status/937814266052259845

Nie nauczyłam się po piątym razie.

Nie przepraszaj. Ufałam ci. Mój błąd, nie twój.

https://twitter.com/LeeJeffmosh/status/937814266052259845

Nie oznaczaj tego gównianego kłamcy.

„Już nie lol” (odpowiedź na pytanie „Wow to żona KO? Szczęściarz z niego”)

Jakiś czas temu Kevin i Karina ogłosili fanom, że właśnie przeżyli najtrudniejszy tydzień w ich życiu, który oficjalnie nazwany był „kryzysem rodzinnym”. Do sieci nie trafiły żadne szczegóły z tej sprawy, jednak teraz można domyślić się, że obie sprawy prawdopodobnie są ze sobą powiązane.

Aktualizacja: Karina Steen opublikowała kolejny komentarz w którym dowiadujemy się, że… jej konto uległo atakowi hakerskiemu. Hakerzy próbowali włamać się również na konto Kevina Owensa, jednak ten w porę zdążył je usunąć:

Ludzie, właśnie zobaczyłam co się stało, zostałam zhakowana. To podłe. Nic z tego nie jest prawdą! Wszystko jest w porządku!! Kevin usunął swoje konto, ponieważ ktoś próbował włamać się na niego, prawdopodobnie ta sama osoba, która włamała się na moje.

Sprawę skomentował także Kevin:

Media społecznościowe to szambo. Sposób w jaki niektórzy ludzie próbują zniszczyć życia innych ludzi bez konkretnego powodu jest szczerze przygnębiające. Mój Instagram zniknął ponownie, znowu i ludzie próbują zapolować również na moją żonę. To obrzydliwe. Nie muszę dodawać, że nigdy nie zrobiłbym tego mojej rodzinie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743