ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Asuka przebiła serię Goldberga, Syn Karla Andersona w akcji, Kiedy wróci Emma?

– Syn Karla Andersona stoczył nietypowy pojedynek. Jego przeciwnikiem była pluszowa wersja Johna Ceny. Były członek Bullet Club zamieścił filmik z tego zdarzenia na Instagramie:

– Emma odniosła kontuzję 7 maja podczas live eventu w Liverpoolu. The Wrestling Observer podaje, że australijska zawodniczka ma wrócić do ringu w połowie lipca.

– Mistrzyni kobiet NXT – Asuka nie przegrała walki od 2015 roku, gdy dołączyła do WWE. Podczas NXT TakeOver: Chicago japońska gwiazda odniosła 177 zwycięstwo z rzędu, dzięki czemu poprawiła imponujący rezultat Goldberga. Nigel McGuinness, Tom Phillips i Percy Watson nie wspomnieli o tym wyczynie podczas gali z niewiadomych przyczyn, jednak Asuka potwierdziła swój sukces za pośrednictwem Twittera. Pogratulował jej również sam Bill Goldberg:

Bardzo szanuję Goldberga. Jest niesamowity. Jestem zaszczycona byciem niepokonaną mistrzynią z najdłuższą serią w historii WWE. #WWE #WWENXT

Seria jest w dobrych rękach. #gratulacje

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552