ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ashley Massaro nie żyje, Lio Rush „na wylocie” z WWE?!, Potencjalna karta Extreme Rules

– W wieku 39 lat zmarła była gwiazda WWE Ashley Massaro.Zawodniczka zadebiutowała w WWE w 2005 roku, wygrywając program Diva Search, gdzie wygrała 250 tysięcy dolarów. Później tworzyła tag team z Trish Stratus, była menedżerką zespołu Paula Londona i Briana Kendricka, a jej największym osiągnięciem była walka o WWE Women’s Championship przeciwko Melinie, jednak przegrała ją i nie zdobyła tytułu. Z pozasportowych osiągnięć można wyróżnić jej sesję zdjęciową w amerykańskim Playboyu.

Wiadomo, że Ashley została wczoraj przetransportowana do szpitala ze swojego domu, gdzie nie udało jej się uratować. Na razie nie podano przyczyny śmierci, jednak niemal na pewno można wykluczyć motywy kryminalne.

Za 10 dni obchodziłaby 40 urodziny. Osierociła 19-letnią córkę Alexę.

Redakcja składa najszczersze kondolencje rodzinie i znajomym kobiety.

Lio Rush prawdopodobnie kończy swoją przygodę z WWE! Zawodnik usunął wszystkie wzmianki o WWE ze swoich kont w mediach społecznościowych. Powodem niezadowolenia ma być według niego „nisko płatny kontrakt”, wobec czego zawodnik zarządał podwojenia swojej sumy wypłaty, na co WWE się nie zgodziło. Nie jest też tajemnicą, że Rush swoim zachowaniem podpadł większości szatni w federacji, a nawet pokłócił się z Markiem Henrym, którym odpowiada właśnie za relacje z szatnią. Lio ostatni raz wystąpił w telewizji na WrestleManii 35, kiedy to stał w narożniku Bobby’ego Lashleya, który przegrał pojedynek o Intercontinental Championship z Finnem Balorem

– Choć do gali Extreme Rules jeszcze około dwóch miesięcy, a po drodze czekają nas jeszcze Money in the Bank, Super Showdown oraz Stomping Grounds, to na stronie Wells Fargo Center (arena tegorocznego Extreme Rules) pojawiła się pierwsza karta tego PPV:

1. WWE Universal Championship Tables Match
Seth Rollins (C) vs. Baron Corbin

2. WWE Championship Triple Threat Match
Kofi Kingston (C) vs. Kevin Owens vs. Randy Orton

3. 2-on-1 Handicap Match
Shane McMahon & Elias vs. Roman Reigns

4. Normal Match
AJ Styles vs. Drew McIntyre

Jak widać powyżej, gala na razie tylko z nazwy jest ekstremalna, bowiem w jej karcie widnieje tylko jeden pojedynek ze stypulacją, a mianowicie Tables Match pomiędzy Sethem Rollinsem a Baronem Corbinem.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552