ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aplikacja Tough Enough, Jericho ponownie zhakowany, Operacja Samiego Zayna

But-Im-Chris-Jericho

– WWE oficjalnie ogłosiło, iż powstanie aplikacja tegorocznej edycji Tough Enough. Jej główną funkcją będzie możliwość głosowania na to, który z uczestników powinien przejść do następnego odcinka, a który opuścić program. Wyniki obliczane i ogłaszane będę na żywo każdego tygodnia, w czasie trwania odcinka. Ponadto w aplikacji obejrzeć będzie można ekskluzywne materiały z backstage’u, wywiady, opinie trenerów i sędziów, zapoznać się z biografiami uczestników, a także obejrzeć fragmenty programu jak i całe jego odcinki. Aplikacja będzie dostępna za darmo zarówna na Androida jak i iOSa.

– Jak informowaliśmy wcześniej pewna grupa hackerów, w poniedziałek włamała się na twittera oraz Instagrama Chrisa Jericho. Dzisiaj rano sytuacja powtórzyła się. Ta sama „organizacja” przejęła konto Y2J’a na twitterze i napisała poniższy tekst(tym razem obyło się bez wulgaryzmów czy ataków personalnych), a cały wpis miał raczej formę ostrzeżenia.

„Cześć ludzie, wróciliśmy. Nie martwcie się. Tym razem nie będziemy dodawać przerobionych zdjęć pornograficznych. Chcemy tylko pokazać Chrisowi, jak bardzo tragiczna jest te ochrona. Chris…damy Ci wskazówkę, to przez Twoje zabezpieczenia na emailu. 😉

„Głupi hackerzy” – 1

Jericho – 1 

Pamiętajcie, nie chcemy nikogo urazić”

– Sami Zayn nie występuję obecnie w ringu, wszystko za sprawą kontuzji ramienia jakiej doznał w momencie dołączenia do głównego rosteru WWE, kiedy to walczył z Johnem Ceną. Portal Pwinsider.pl potwierdził, iż Zayn w dniu dzisiejszym znajduje się w Birmingham, w stanie Alabama i w każdej chwili może przejść operację stożka rotatora. Z powodu zabiegu wyłączony on zostanie z akcji na kilka miesięcy.