ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ambrose usunięty z gal po WM, Nowa osoba na backstage’u WWE oraz więcej!

– Jak wiadomo Dean Ambrose ma opuścić WWE po tegorocznej WrestleManii.

Ambrose odrzucił 7-letnią umowę, a teraz WWE usunęło go z Live Eventów odbywających się po WrestleManii. Trwają spekulacje, jakoby odejście Deana było storylinem, ale w tej chwili nie zapowiada się na żaden występ Ambrose’a w WWE po największej gali w roku. Ostatnio rozdający autografy Roman Reigns został zapytany o sytaucję Deana i odpowiedział, że nad tym pracuje. WWE podobno liczy na wpływ Reignsa na zmianę decyzji byłego partnera z The Shield.

– Według najnowszych informacji, Dana Warrior rozpoczęła pracę na zapleczu WWE. Została dodana do drużyny kreatywnej, aby mogła poznać jak wygląda praca osób z zespołu i przedstawić im swoje pomysły. Nie została zatrudniona na stałe, jednak w każdej chwili pracownicy federacji mogą zmienić jej obowiązki.

– Jak informowano w tamtym roku, WWE planowało, aby PPV kobiet były od WWE Evolution czymś normalnym w kalendarzu PPV. Jednak pojawiła się informacja, że w tym roku federacja nie planuje na ten moment eventu tylko dla kobiet, lecz w każdej chwili może się to zmienić zależnie od pomysłów pracowników federacji.