ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

All Elite Wrestling World Championship zaginął!

– Choć sam tytuł brzmi jak żart, wasze oczy was nie mylą, tytuł mistrzowski AEW został skradziony i trwają jego poszukiwania.

Lokalna policja w Tallahassee na Florydzie otrzymała zgłoszenie na temat kradzieży pasa mistrzowskiego i potwierdza, że cała sprawa jest prawdziwa – tytuł należący do Chrisa Jericho został skradziony. Poniżej możecie przeczytać raport policji wraz ze szczegółami:

Ofiara (Christopher „Jericho” Irvine) zgłosiła kradzież swojego pasa wrestlingowego podczas spożywania posiłku w Longhorn Steakhouse. Jericho twierdzi, że przybył do terminalu lotniska Millionaire Club i umieścił pas w wynajętej limuzynie. Kierowca pojazdu zabrał Jericho na kolację do Longhorn. Jericho pozostał w Longhorn, a  kierowca wrócił na lotnisko. Jericho zabrał zły bagaż z lotniska i kierowca zwrócił go do terminalu. Kiedy kierowca odebrał Jericho z restauracji, pas był nieobecny w pojeździe. Odpowiadający funkcjonariusze bez powodzenia przeszukali limuzynę i lotnisko. […]

Na ten moment nie ma żadnych informacji, kto mógł dopuścić się kradzieży pasa. Jak podają zachodnie media, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że AEW posiada drugi, zapasowy pas. Byłaby to logiczna opcja biorąc pod uwagę, że stworzenie nowego pasa może trwać nawet 8 tygodni, a federacja zaczyna emisję tygodniówek w telewizji już za 8 tygodni.

Do całej sytuacji żartobliwie odniósł się Cody Rhodes za pomocą swojego Twittera:

Wolę Outback Steakhouse

(Dla niewtajemniczonych: Outback Steakhouse oraz Longhorn Steakhouse to dwie rywalizujące ze sobą restauracje w Stanach Zjednoczonych.)

Chris Jericho również odniósł się do całej sprawy:

 

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556