ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

All Elite Wrestling oficjalnie ogłoszone! Kto już podpisał kontrakt z AEW?

– W ostatnich miesiącach dużo mówiło się o tym, że The Elite wspólnie utworzą własną federację.

W ostatnim epizodzie Being The Elite, Cody Rhodes, bracia Jackson oraz Adam Page wspólnie ujawnili, że All Elite Wrestling rozpocznie działalność w tym roku. Dodatkowo potwierdzili, że pierwszym show AEW będzie gala „Double Or Nothing”. Na więcej informacji o nowej federacji oraz najbliższej gali trzeba będzie poczekać do 8 stycznia. Wtedy w Jacksonville na parkingu przy stadionie Jacksonville Jaguars odbędzie się „Double or Nothing Rally”, gdzie zostaną ujawnione nowe informacje o nowo powstałej federacji i jej pierwszej gali:

Samo wydarzenie będzie darmowe i każdy może na nie bezpłatnie się dostać. Dodatkowo będzie transmitowane na żywo. Co ciekawe 8 stycznia (wtorek) również w Jacksonville zawita WWE. Na Jacksonville Memorial Arena odbędą się wówczas nagrania gali SmackDown Live.

Tak jak wskazywały plotki, głową federacji będzie współwłaściciel Jacksonville Jaguars, Tony Khan i wszystko wskazuje na to, że będzie to wielkie przedsięwzięcie biznesowe.

– Zdaniem Dave’a Meltzera, Cody Rhodes ma podpisany kontrakt z federacją, a Young Bucksi mają podpisać kontrakt jutro lub pojutrze. Umowy AEW prawdopodobnie są na kilka lat.