ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Alexa Bliss o pracy w święta, WWE planuje PPV w Australii i więcej!

– W wywiadzie dla Sporting News Alexa Bliss wypowiedziała się na temat pracy w święta. Wspomniała o tym, że spróbuje wyjść na tym jak najlepiej.

Szczerze mówiąc nie mam zdania na ten temat. [śmiech] To jest nasza praca bez względu na to jaki to jest dzień. Z tego co słyszałam wiele osób było niezadowolonych z tego powodu – te osoby mają rodziny, ale to jest praca. Podpisywaliśmy kontrakty i zgodziliśmy się na to.

WWE przeważnie nagrywało odcinki świąteczne i dawało wolne zawodnikom na czas świąt i nowego roku. W tym roku jest inaczej. Federacja zdecydowała się nadawać na żywo świąteczny i noworoczny odcinek RAW.

– Pro Wrestling Sheet donosi, że WWE planuje zorganizować PPV które miałoby się odbyć w Australii.

W 2002 odbyło się takie show i było na nim około 50000 osób. Teraz w planach jest zapełnienie Melbourne Cricket Ground, które może pomieścić około 100000 widzów.

– Dave Meltzer donosi, że Hideo Itami będzie nową gwiazdą 205 Live. Od momentu debiutu powinien mieć tam mocną pozycję.

Hideo Itami, który jest pushowany na nową gwiazdę 205 Live, najprawdopodobniej zostanie włączony w program Zo Train vs Cedric Alexander, Akira Tozawa, Mustafa Ali & Rich Swann.

Meltzer dodał, że WWE będzie testować nowych zawodników do dywizji, którzy spełniają warunki dywizji i nie ma na nich konkretnych pomysłów.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783