ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Alexa Bliss kontuzjowana? Co działo się po RAW?

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego RAW.

– Alexa Bliss nie wystąpiła na niedzielnym live evencie WWE w Bostonie pomimo tego, że była awizowana na tę galę. Zdaniem portalu F4Wonline.com zawodniczka doznała wstrząśnienia mózgu podczas sobotniego LE w Hartford, gdzie wraz z Mickie James przegrały z Nią Jax oraz Rondą Rousey. Na gali w Bostonie Alexa została zastąpiona przez Taminę Snukę.

Warto dodać, że Bliss powróciła do ringu podczas piątkowego eventu w Bangor po urazie ramienia. Alexa nadal jest awizowana na galę WWE Evolution, gdzie wspólnie z Mickie James zmierzą się z Litą oraz Trish Stratus.

ZOBACZ TEŻ – ROMAN REIGNS ZAWIESZA KARIERĘ! CO DALEJ Z PASEM UNIVERSAL?

– Walką wieczoru wczorajszego RAW był pojedynek o pasy Tag Teamowe Czerwonego Brandu, gdzie Dolph Ziggler oraz Drew McIntyre zmierzyli się z Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem. Pojedynek wygrali Ambrose & Rollins, którzy zostali nowymi mistrzami.

Po walce w czasie celebracji, Ambrose zaatakował Rollinsa jednocześnie przechodząc heel-turn.

Po tym jak RAW zeszło z anteny, Seth Rollins z pomocą oficjeli udał się na zaplecze.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778