ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Alberto regularnie bije Paige? WWE wyprzedziło PewDiePie’a i Biebera, Co działo się po PPV?

– Mistrz GFW Alberto El Patron był wczoraj widziany na lotnisku w otoczeniu policji.

PWInsider.com skontaktował się z oddziałem policji w Orlando. Ta natomiast wydała następujący komunikat:

W niedzielę około godziny 15:00 czasu lokalnego na Orlando International Airport doszło do pewnego incydentu, w którym udział wziął Jose Rodriguez (ur. 5/25/1977). Tym incydentem była przemoc na kobiecie będącej z nim w związku, sprawa jednak wciąż jest badana. Nikt nie został aresztowany, jednak sprawa wciąż jest otwarta. To wszystkie informacje, które możemy na ten moment opublikować

Całej sprawie smaczku dodają tweety opublikowane przez Ryana Satina dotyczące związku Alberto El Patrona i Paige, które możecie przeczytać poniżej:

Wyobraźcie sobie tego kolesia jako twarz waszej federacji

WWE nie toleruje przemocy domowej. Zawieszenie do momentu wyjaśnienia sprawy. Czy @IMPACTWRESTLING zrobi to samo?

Nigdy nie chciałem być takim gościem, praktycznie każdy (nawet ludzie z portali społecznościowych) widział Paige z siniakami na jej ciele od czasu rozpoczęcia ich związku

Przyjaciele i rodziny muszą coś zrobić. Znam wielu ludzi, którzy przyjaźnili się z nimi ale boją się zrobić cokolwiek.

Orzeczenie na ten temat przed kilkoma minutami opublikowało również GFW:

Global Force Wrestling bierze wszystkie takie sytuacje bardzo poważnie i przypatrzy się tej sprawie. GFW to prywatna firma i włączy się do śledztwa oraz w pełni pomoże rozwiązać tę sprawę.

– Kanał WWE na YouTube wyprzedził ostatnio kanały JustinBieberVevo oraz PewDiePie i z 15,846,237,827 został 2 najczęściej oglądanym kanałem YouTube’owym na świecie.

– Po zakończeniu gali Great Balls of Fire, w ringu został Samoa Joe. Fani podziękowali mu owacją i chantami „Thank you Joe!”.