ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Alberto El Patron upokarza ojca Paige, Zmiana planów dla Balora i Wyatta, Charlotte jako babyface?


– Dave Meltzer podaje, że WWE zmieniło plany dla Finna Balora. Irlandczyk początkowo miał rozpocząć feud z Brayem Wyattem po najbliższej gali. Jak się okazuje, oficjele WWE zmienili zdanie i były mistrz NXT oraz Universal ma rozpocząć feud z The Mizem. Na Payback zaplanowany jest Miz TV z udziałem Finna Balora, co może rozpocząć rywalizację pomiędzy tą dwójką. Sytuacja z Brayem Wyattem nie jest jednak tak jasna jak w przypadku Finna. Prawdopodobnie rozpocznie on feud z Mistrzem Interkontynentalnym, Deanem Ambrose’em.

– Już w 2016 roku pojawiały się informacje dotyczące złej relacji pomiędzy Alberto El Patronem (znanym również jako Alberto Del Rio) a ojcem Paige – Rickym Knightem. Jak się okazuje, nie były one wyssane z palca. Na Twitterze panowie nie szczędzili sobie wzajemnych docinek:

@PrideofMexico, będziesz miał na sobie swoją nową koszulkę gdy pokonasz @RickyKnightWAW za 2 tygodnie na @WAW_UK Supershow? #WAWTV7

On nawet nie umie ubić (pobić) jajka, kolego. – Ricky Knight

Nie muszę ubijać moich jajek. Twoja córka robi to za mnie. #sisisi – Alberto El Patron

– Podczas ostatniego SmackDown Live Charlotte Flair została zaatakowana przez Natalyę, Carmellę i Taminę. Jest to zapowiedź face turnu, gdyż oficjele chcą uczynić z córki 16-krotnego mistrza świata nową twarz dywizji kobiet na SmackDown Live. Zamysł całej akcji był taki, aby ludziom było przykro z powodu ataku na Charlotte. W nadchodzącej rywalizacji z trójką wyżej wymienionych zawodniczek Charlotte będzie musiała przezwyciężyć przewagę liczebną swoich rywalek.