ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Alberto El Patron pozbawiony GFW World Heavyweight title, Data i miejsce SummerSlam 2018 oraz więcej!

– Alberto El Patron został pozbawiony głównego tytułu federacji Global Force Wrestling.

Na stronie internetowej powyżej wspomnianej federacji pojawiło się oświadczenie w sprawie podjęcia decyzji, aby odebrać tytuł Patronowi:

GFW zakończyło wewnętrzną analizę wydarzeń związanych z zawieszeniem Alberto El Patrona. Choć oczywiste jest, że wstępne raporty niesłusznie podkreślały zaangażowanie El Patrona w incydencie na lotnisku w Orlando, jesteśmy jednak rozczarowani tym, jak poradził sobie z tą całą sytuacją. Spodziewamy się więcej przyzwoitości od członków rosteru GFW, tym bardziej od mistrza świata. Komunikowaliśmy się z El Patronem odnośnie naszej decyzji odebrania mu tytułu mistrzowskiego. Nie podjęto decyzji co do daty przywrócenia Alberto El Patrona do rosteru GFW, którego warunki są prywatną sprawą pomiędzy federacją a zawodnikiem.

Przypomnijmy, że El Patron został zawieszony 12 lipca tego roku, po tym jak kilka dni wcześniej został zatrzymany przez policję na lotnisku Orlando w sprawie awantury rodzinnej. Zawodnik nie został aresztowany i nie zostały postawione mu żadne zarzuty. Od czasu zawieszenia Alberto nie pojawił się na galach GFW.

– WWE ogłosiło datę i lokalizację przyszłorocznej gali SummerSlam. Najgorętsza gala w roku po raz czwarty z rzędu będzie miała miejsce na Barclays Center w Nowym Jorku, a konkretnie na Brooklynie. W przeddzień SummerSlam odbędzie się specjalna gala rosteru NXT, a w poniedziałek i wtorek obejrzymy RAW i SD Live z Barclays Center.
Poniżej daty wyżej wspomnianych gal:

* 18 Sierpień – NXT
* 19 Sierpień – SummerSlam 2018
* 20 Sierpień – Monday Night RAW
* 21 Sierpień – SmackDown Live

– Na koniec najnowsze WWE Top 10: