ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Alberto el Patron powraca, Undertaker powróci? I więcej!

 

– Jak wszyscy wiemy, Alberto el Patron został zawieszony przez GFW za incydent na lotnisku ze swoją narzeczoną, Paige. Jednak wszystko wskazuje na to, że jego zawieszenie niedługo dobiegnie końca. Wrestler nie pojawił się na ostatnich tapingach, co może wskazywać na to, że nie pojawi się aż do Bound of Glory.  Według PWInsider el Patron miał wziąć udział w ważnym tapingu segmentu na AAA’s Triplemania, który byłby podbudową do jego walki na Bound of Glory. Jednak AAA za jego plecami zastrzegło jego imię w Meksyku, co zmusiło Alberto do odwołania swojego udziału w tej gali. Teraz najprawdopodobniej GFW nagra segment z Alberto w neutralnym środowisku i pojawi się on na Pay-Per-View tej federacji.

– Undertaker podobno zakończył swoją karierę na WrestleManii. W ringu zostawił swój ring gear po czym zniknął w kłębach dymu. Jednak WWE nigdy oficjalnie nie potwierdziło tej tezy, a komentatorzy niejednokrotnie mówili o Undertakerze jakby jeszcze nie skończył z wrestlingiem. Na RAW John Cena brał udział w segmencie z Romanem Reignsem. W trakcie trwania wymiany zdań Roman powiedział: I’ve done something you could never do. I retired the Undertaker”. Wtedy Cena powiedział jedno z kluczowych zdań: “I’m not the Undertaker. I’m not a battered veteran at the end of his career with a bad hip.” W tych słowach można doszukiwać się ukrytego sensu. PWInsider donosi, że Undertaker trenował na siłowni, jak i w ringu przed Summerslam. Co prawda nie walczył on przed jakąkolwiek publicznością, lecz wziął udział w pojedynkach z kilkoma gwiazdami Main Rosteru. Bardzo prawdopodobne jest to, że Mark szykuje się na powrót do federacji. Jeśli The Deadman by powrócił, najprawdopodobniej zmierzyłby się z Johnem Ceną na WrestleManii.

– Na swoim kanale WWE opublikowało film, który zawiera top 10 momentów SmackDown live z minionego tygodnia.

Link:

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743