ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Alberto El Patron o karierze Paige oraz współpracy z Johnem Ceną i CM Punkiem, Wymarzona walka Naomi na Evolution, Gwiazda WWE aresztowana!

– Alberto El Patron rozmawiał ostatnio z Chair Shots o Paige, która już nie zmaga się z wrestlingiem, o jego czasie spędzonym na ringu z Johnem Ceną oraz CM Punk’iem.

Współpraca z Johnem Ceną:

John Cena jest na serio fantastyczny. Nienawidzę, gdy ludzie dają mu do zrozumienia, że na to nie zasługuje. Jeśli potrafisz stworzyć magię na ringu, umiesz zabrać fanów na kolejkę emocji, to się nazywa prawdziwy pro wrestling. John Cena to wszystko umie. Nauczyłem się od niego wiele. Podobała mi się nasza współpraca, mieliśmy wiele ciekawych walk.

Przemyślenia Alberto na temat CM Punka:

Pamiętam jedną walkę z CM Punkiem w Japonii. To było arcydzieło. Gdy dotarliśmy tam, byliśmy strasznie zmęczeni po podróży, wyszedłem poprzedniej nocy z przyjaciółmi i oglądaliśmy pustą arenę, a następnego dnia mieliśmy stadion pełen ludzi. Atmosfera w budynku była niesamowita, Punk i ja jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Darzę go szacunkiem i wszystko, co zrobił w swojej karierze i karierze MMA, ponieważ wymaga to dużo odwagi – musisz być prawdziwym mężczyzną, aby podjąć takie wyzwanie, aby wejść do klatki i walczyć.

Koniec kariery zapaśniczej Paige:

Szczerze mówiąc, mój przyjacielu, zamknąłem ten rozdział już dawno. Nie życzę jej złego, szkoda, że jej przygoda z wrestlingiem dobiegła końca, bo tak jak wspominałeś, Paige ma ogromny talent. Mogła być najlepsza w całym rosterze, ale cóż takie rzeczy się zdarzają.

– Cathy Kelley była na FOX Teen Choice Awards, aby przeprowadzić wywiady z gwiazdami WWE i innymi celebrytami na temat PPV WWE Evolution, które odbędzie się 28 października. Kelley rozmawiała z Naomi o nadchodzącym PPV i o tym, co oznacza dla kobiecej dywizji.

To niewiarygodne. Wiedzieliśmy, że kiedyś to się stanie, ale nie wiedziałam, że tak szybko to się wydarzy, póki jeszcze tu jestem. Teraz możemy naprawdę pokazać i udowodnić, że to będzie niesamowite, zasługujemy na to, aby tu być, i zasługujemy na własne pięć minut.

Dwukrotna mistrzyni WWE SmackDown Women’s Champion została następnie zapytana, czy mogłaby zmierzyć się z kimś z przeszłości. Kogo wybrała? Naomi zaproponowała byłą mistrzynię WWE Divas i mistrzynię kobiet – Melinę.

Mam inne faworytki, ale Melina jest zdecydowanie tą, którą uważałem za wyjątkową i wyróżniającą się. Ona jest niesamowita!

– Były WWE Star, Adam Carlson Birch (znany również jako Joey Mercury), został aresztowany w sobotę rano w Schaumburg w stanie Illinois. Birch miał pracować jako producent na „All In”, ale policja została powiadomiona o tym, że spał w swoim samochodzie przed Marriott Hotel w sobotę rano, zgodnie z PWInsider.

Gdy policja skontaktowała się z Birchem i przeszukała jego dane osobowe, odkryli, że był poszukiwany w Orange Country na Florydzie, a następnie został aresztowany. Nie ma on żadnych zarzutów w stanie Illinois, ale jest przetrzymywany za kaucją. Możliwe, że rezultatem będzie wysłanie Bircha na Florydę z powodu jego zaległych opłat.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778