ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aktualne plany na walkę Asuki na WrestleManii 35

– Docierają do nas informacje, że WWE zmieniło plany dotyczące SmackDown Women’s Championship matchu na WrestleManii 35. Miesiąc temu pisaliśmy, że przeciwniczką Asuki na Największej Ze Scen zostanie Lacey Evans (TUTAJ). Do tej pory była to najczęściej przewijająca się w internecie możliwość.

Dziś jednak okazuje się, że Vince McMahon plany na push dla Evans miał przełożyć na okres po WrestleManii. Prezes uznaje byłą zawodniczkę NXT za świetny materiał na gwiazdę, która znakomicie się sprawdzi w promocji WWE poza ringiem, w szczególności w kontaktach z mediami, ale w kwietniu w Nowym Jorku w walce z Asuką widzi Mandy Rose i Sonyę Deville. Obie wrestlerki odniosły porażkę na rzecz Japonki na Fastlane oraz na ostatnim SmackDown Live. Po porażce Sonyi ujrzeliśmy prawdopodobny wstęp do rozpadu drużyny. Miałby on doprowadzić do Triple Threat matchu, którego faworytką jest obecna mistrzyni.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778