ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aktualne plany na SummerSlam, WWE promuje E3 oraz więcej!

– Jak podaje Wrestling Observer Newsletter, WWE planuje, aby Main Eventem tegorocznego SummerSlam był pojedynek Brocka Lesnara z Romanem Reignsem. Ponadto, Reigns ma nareszcie wygrać ten pojedynek. Są to tylko spekulacje i do PPV, które odbędzie się w sierpniu, wszystko  może się zmienić.

– WWE na swojej oficjalnej stronie internetowej opublikowało artykuł na temat walki Xaviera Woodsa oraz… Kenny’ego Omegi! Mowa tutaj jednak nie o pojedynku w ringu, lecz w grze „Street Fighter”. Do starcia zawodników dojdzie podczas zbliżających się targów E3. Jest to niespodziewany gest ze strony WWE, która z roku na rok coraz bardziej otwiera się na świat mediów społecznościowych oraz wzmianki na temat zawodników sceny niezależnej.

– Były zawodnik WWE, Enzo Amore, opublikował swoją druga piosenkę. Nosi ona tytuł „Bury Me a G”:

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778