ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aktualna karta Battleground, Data wprowadzenia nowych pasów GFW i więcej!

– GFW ogłosiło, że podczas epizodu Impact Wrestling z 17 sierpnia, który będzie nadawany na żywo, wprowadzone zostaną nowe pasy mistrzowskie.

Dodatkowo tego samego dnia zostanie ogłoszony nowy członek Hall of Fame. Przypomnijmy, że na Slammiversary do holu sław miał zostać wprowadzony „Cowboy” James Storm, jednak odmówił dostąpienia tego zaszczytu.

– Po wczorajszym SmackDown Live do karty Battleground zostały dodane dwa pojedynki. Shinsuke Nakamura zmierzy się z Baronem Corbinem, a wszystkie członkinie niebieskiego rosteru oprócz Carmelii i Naomi w Fatal 5 Way Elimination Matchu, który wyłoni pretendentkę do pasa SmackDown Live Women’s na SummerSlam. Poniżej cała karta Battleground:

1. WWE Championship Punjabi Prison Match
Jinder Mahal (c) (/w. Singh Brothers) vs. Randy Orton

2. WWE United States Championship Match
AJ Styles (c) vs. Kevin Owens

3. SmackDown Tag Team Championship Match
The Usos (c) vs. The New Day

4. Flag Match
John Cena vs. Rusev

5. Fatal 5 Way Elimination Match for #1 Contender to SmackDown Women’s Championship
Becky Lynch vs. Charlotte Flair vs. Lana vs. Natalya vs. Tamina

6. Normal Match
Mr. Money in the Bank Baron Corbin vs. Shinsuke Nakamura

– Jinder Mahal w promie, które wygłosił na SmackDown Live, po pojedynku z Tyem Dillingerem poinformował WWE Universe, że w przyszłym tygodniu zaprezentuje klatkę Punjabi Prison, w której zmierzy się na Battlegound z Randym Ortonem. Prawdopodobnie klatka będzie miała kilka kosmetycznych zmian, tak jak w przypadku klatki Elimination Chamber.

– Na koniec SmackDown Live i 205 Live Fallout, w którym wywiadu udziela Charlotte Flair, a Tony Nese rozmawia z Drew Gulakiem o „No Fly Zone”:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556