ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aktualizacja statusu Brauna Strowmana, Segment legend podczas Money in the Bank

– Jak wspominaliśmy wcześniej, Braun Strowman jest już gotowy do powrotu do ringu.Według Wrestling Observer Newsletter data powrotu Strowmana nie jest znana, ale prawdopodobnie wystąpi podczas Great Balls of Fire. Zmierzyłby się wtedy z Romanem Reignsem. Ta walka była już planowana od czasu kontuzji Brauna Strowmana.

Aktualnym planem na SummerSlam jest walka Brauna Strowmana z Brockiem Lesnarem o Mistrzostwo Universal, choć od dzisiaj krąży plotka, że podczas SummerSlam miałoby się odbyć drugie starcie Samoa Joe z Lesnarem, a walka Strowman vs. Lesnar przeniesiona byłaby wtedy na inne PPV.

– Według Dave’a Meltzera podczas gali Money in the Bank miałby się odbyć segment legend.

Na ten moment potwierdzonymi nazwiskami na galę są Ric Flair, Bob Orton Jr,  Baron Von Raschke, Greg Gagne. Według niektórych plotek również mogą się pojawić Gerald Brisco, Rocky Johnson i Ted DiBiase.

Powodem ich pojawienia się jest fakt, że byli dużymi nazwiskami w St. Louis, czyli w mieście gdzie gala się odbywa. Nie wiadomo jeszcze jaką rolę mieliby odegrać, ale mówi się, że mogą pomóc w obronie mistrzostwa Jindera Mahala.