ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aktualizacja stanu zdrowia Neville’a! Kiedy możemy spodziewać się powrotu?

[6] Neville

Jak się okazuje, kontuzja Neville’a jakiej nabawił się na ostatnim RAW nie jest na tyle poważna, aby wymagała operacji, takie informacje podaje lekarz WWE – Chris Amann.

Amann wypowiedział się dla WWE.com na temat stanu zdrowia Neville’a:

„Neville odbył dzisiaj(wtorek) badanie rentgenowskie oraz tomograficzne swojej uszkodzonej kostki. Wyniki wykazały, iż uraz nie jest na tyle poważny aby potrzebna była operacja. W zamian tego, będzie musiał poruszać się za pomocą kul rehabilitacyjnych, a jego noga znajdzie się w gipsie. Przy takiej formie leczenie, Neville wróci do pełni sił najpewniej za dwa do trzech miesięcy”

Oznacza to zatem, iż Neville powróci do ringu mniej więcej w tym samym czasie co John Cena, Randy Orton, Cesaro czy Seth Rollins.

Komentarze

  1. Does this mean that Randy Orton, Price, Cesaro and Seth Rollins will return only after 2 to 3 months ?

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778