ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aktualizacja karty Payback, Dark match po Raw w Londynie i więcej!

Sami-Zayn-1.0.0.0

– Shane McMahon ogłosił na Monday Night Raw w Londynie dwie kolejne walki, które będą miały miejsce na gali Payback 1 maja:

Sami Zayn vs. Kevin Owens

Chris Jericho vs. Dean Ambrose

Main eventem Payback będzie walka AJ Styles vs. Roman Reigns o pas WWE Wagi Ciężkiej. The Miz będzie bronił pasa Interkontynentalnego przeciwko Cesaro, a mistrzowie Tag Team The New Day zawalczą o swoje pasy z Enzo Amore i Colinem Cassady lub The Vaudevillains.

– Zaraz po zejściu Raw z anteny Kevin Owens dołączył do Chrisa Jericho i razem atakowali Deana Ambrose’a. Na pomoc wybiegł mu AJ Styles. Sytuacja doprowadziła do walki AJ Styles i Dean Ambrose vs. Kevin Owens i Chris Jericho, którą wygrali face’owie. Po matchu Y2J wygłosił promo i żądał od Styles’a podania ręki i okazania mu szacunku. AJ nie podał mu ręki, razem z Deanem wykonali na nim po finisherze i celebrowali w ringu.

– Podczas Raw Natalya ogłosiła, że na Payback zawalczy przeciwko Charlotte o pas Women’s Championship. W jej narożniku stanie Hall of Famer WWE, Bret „The Hitman” Hart. Przy Charlotte jak zwykle zobaczymy jej ojca, Rica Flaira.

– Walka Emmy i Becky Lynch, o której zawodniczki pisały na Twitterze przez ostatnie kilka dni ostatecznie nie odbyła się na dzisiejszym Raw. Poniżej możecie zobaczyć jak Becky odpowiedziała na post Emmy: