ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aktualizacja informacji na temat powrotu dywizji kobiet i wprowadzenia nowego tytułu mistrzowskiego!

diva.0.0.0

Jak informowaliśmy wcześniej, WWE zadecydowało porzucić sformułowanie „Divas” i  nazwać swoją damską dywizję tak jak we wcześniejszych latach – Women’ division, czyli po prostu dywizją kobiet.

Oficjalne ogłoszenie tej decyzji najprawdopodobniej nastąpi na poniedziałkowym RAW, które odbędzie się na arenie American Airlines Center w Dallas.

Dodatkowo, obecny pas Div zostanie zastąpiony tytułem Women’s Championship, który również zaprezentowany zostanie na jutrzejszym odcinku Monday Night RAW. Mówi się o tym, że nowy tytuł mistrzowski zostanie oficjalnie zaprezentowany przez byłe divy federacji.

Lita, Molly Holly i Medusa znajdują się obecnie w Dallas, ze względu na WrestleMania weekend, zatem prawdopodobne iż któraś, bądź któreś z nich zaprezentują po raz pierwszy nowy tytuł mistrzowski.

Pas Women’s Championship został już stworzony. Ma wyglądać on znacznie bardziej podobnie do WWE World Heavyweight Championship niż do obecnego Divas Championship..

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552