ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Aktualizacja dotycząca debiutu Samoa Joe w głównym rosterze, Paige na konferencji prasowej Alberta Del Rio i więcej!

samoajoektor

– Okazuje się, że przegrany w walce Samoa Joe vs. Shinsuke Nakamura na gali NXT TakeOver: Brooklyn II miał w najbliższym czasie zasilić główny roster WWE. Bazując na tym co federacja będzie chciała nam zapodać w kolejnych odcinkach NXT, poczekamy jeszcze trochę na debiut Samoa Joe. Już niedługo zawodnik ma się zmierzyć w walce rewanżowej z Shinsuke Nakamurą o pas NXT, lecz nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy ma się ona odbyć.

Na chwilę obecną nie wiemy kiedy będziemy mogli spodziewać się Joe w głównym rosterze. Nie ma także żadnej informacji o tym, do którego brandu miałby on dołączyć.

– Najnowszy odcinek TNA Impact Wrestling, podczas którego mogliśmy zobaczyć walkę „Delete or Decay” pomiędzy Reby Sky i The Hardys a Rosemary i mistrzami TNA Tag Team The Decay obejrzało 337,000 widzów. Jest to lekki spadek oglądalności, w zeszłym tygodniu galę oglądało 351,000 osób. Federacja rywalizowała w tym tygodniu z otwarciem sezonu NFL (mecz Denver Broncos vs. Carolina Panthers), transmitowanym w tym samym czasie.

– Poniżej zdjęcie Paige, która była obecna na konferencji prasowej Alberta Del Riow w Meksyku:

paigealbertokonf

– W najnowszym filmiku WWE Network Pick of the Week pojawił się Mick Foley, który zaprosił do oglądania programu Holy Foley.